Для громадських активістів з Рівного проведуть "Школу організаційного розвитку"

Для громадських активістів з Рівного проведуть
0
525
0
Для громадських активістів з Рівного проведуть "Школу організаційного розвитку"

Об`єднання громадських організацій "Рада реформ Рівного"  проведе у липні "Школу організаційного розвитку". З 19 по 21 липня з учасниками Школи своїм досвідом та знаннями ділитимуться:
- Yura Pasochnyk, експерт з організаційного розвитку та стратегічного планування (м. Рівне). Проведе тренінг з ефективного управління та розвиту організації. 

- Інна Білецька, продюсерка телеканалу UA: Рівне. Розповість як залучити медіа на ваші заходи та тримати інформаційний інтерес до ваших громадських кампаній.

- Mariia Donets, співзасновниця громадської організації “Ukrainian Volunteer Service”, координаторка волонтерської спільноти (м. Одеса). Навчить правильно організувати роботу з волонтерами.

- Juliy Morozov, громадський діяч, співзасновник культурно-громадського центру ШELTER+ та коаліції громадських організацій «Досить Труїти Кривий Ріг», тренер з проектного менеджменту (м. Кривий Ріг). Навчить залучати фінансові ресурси на громадську та благодійну діяльність. 

Участь безкоштовна! Для участі у школі обов'язкова реєстрація до 16 липня! Кількість місць обмежена, тому 17 липня ми надішлемо запрошення-підтвердження відібраним учасникам. 

Заповнюй анкету до 16 липня: https://goo.gl/FFRcnm

Школа організаціного розвитку проходить на базі Ресурсного Центру «Ради реформ Рівного» у рамках проекту «Розвиток Коаліції організацій громадянського суспільства Рівненської області», що реалізується БО Мережа 100 відсотків життя Рівне та Рада реформ Рівного. Проект фінансується Посольством Республіки Чехія в Україні.

У разі питань щодо участі звертайся до менеджерки проекту Оксани Майбороди, тел.: 0685722364 або написавши їй у приватні повідомлення у Фейсбук (Oksana Maiboroda).

0
Політика # рада реформ рівного
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
88
Півтори сотні каратистів у Рівному здавали екзамени (ФОТО)
У Рівному відбувся 13 традиційний будо-табір Рівненської обласної федерації кйокушінкаі карате Унія України. У міроприємстві було взяло участь 165 бійців, а також весь інструкторський склад РОФККУУ.
0
Читати далі
106
Рівненські рятувальники діставали тварину, що потрапила в біду
0
Читати далі
105
На Рівненщині чоловік зізнався у вбивстві племінника
0
Читати далі
93
Навчання у школах Рівненщини відбуватиметься за електронними підручниками
0
Читати далі
116
Рівненські тхеквондисти з медалями та кубком повернулися з Мінська
В Білорусі у Мінську відбувся міжнародний турнір "Кубок столиці 2018" з тхеквондо ВТФ.
0
Читати далі
170
У Вараші змагалися волейболісти двох областей
Вже в тридцять друге у Вараші відбувся традиційний волейбольний турнір присвячений професійному святу атомників – Дню енергетика.
0
Читати далі
50
У Рівному відбудеться заключний концерт "Творче жниво – 2018"
0
Читати далі
127
Обласні лікарні Рівненщини отримають дороговартісне медобладнання
0
Читати далі
192
Головну ялинку Рівного урочисто засвітять у День Святого Миколая
0
Читати далі