"Медики, на вихід": Будівлю екстреної медицини в Острозі здають під склад

0
4568
3
"Медики, на вихід": Будівлю екстреної медицини в Острозі здають під склад

В даному матеріалі ми не лише розповімо історію з Острога, а і навчимо як привласнити комунальну будівлю у самісінькому центрі міста за безцінь. Чудова схема за якою тисячі будівель, що були у власності громади - стали приватними. Однією з них стане острозька швидка - детально на "ВСЕ".

У серці туристичного Острога знаходиться приміщення швидкої медичної допомоги. Власником приміщення швидкої є громада області і розпоряжається ним Рівнеоблрада. Через жахливий стан і аварійність, медиків довелось "переселити" далеко від центру, в будівлю санітарної станції. 

Рішення перевести було тимчасовим, аби виготовити необхідні папери, віднайти кошти і зробити реконструкцію. Ба більше, можливо збудувати нове приміщення. Все тому, що територіально це прекрасне місце, що дозволяло оперативно діставатись у будь який район і рятувати життя мешканців, а реформа швидкої допомоги з додатковими на це коштами вже "не за горами". Лишень проблема у тому, що на голову медиків доти цілком ймовірно міг впасти дах.

Однак, питання щодо початку розробки документів необхідних для початку ремонту лежало в кулуарах понад рік. 

 

"Щороку я пишу звернення, аби отримати кошти на документацію, аби почати ремонт. Жодної реакції. Тепер звернулась фірма, що попросила в оренду будівлю Ми направили згідно процедурі в управління і останні погодились. Воно стоїть рушиться. Буде чіткий договір оренди і у разі якщо нам воно знадобиться - повернемо" - прокометував головлікар "Обласного центру екстренної медичної допомоги" Андрій Бортнік.

ТОВ "Дімбудмаркет" це фірма яка дізналась про те, що нині питання не рухається в кабінетах влади і вони вирішили взяти в оренду дану будівлю. З власних джерел відомо, що їх офіс знаходиться в одній будівлі з гучно-відомою фірмою "Барбакан".  На що отримали позитивне рішення. Втім, якщо більше однієї особи виявлять таке бажання  - буде оголошено аукціон.

 

 

В Рівненській облраді запевняють - нічого страшного не відбувається:

 

"Ми отримали звернення від екстренної медицини і згідно з процедурою погодили. Фірма просто орендуватиме склади, а якщо потрібна стане будівля, то ми розірвемо угоду" - зазначив начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад РОР Юрій Нілабович.

Здавалось нічого поганого. ТОВ "Дімбудмаркет" хоче орендувати склад. Однак, ніхто не розповідає найцікавішого. Все тому, що будь який орендар має право на першочерговий викуп будівлі у власність. Якщо ж він зробить там ремонт, то це беззаперечний факт. І тоді сподіватись, що швидка повернеться у центр міста нереально. 

Саме за такою схемою зазвичай отримують у власність комунальне майно, що належить усім громадянам. Цілком вірогідно, що реформа дасть можливості профінансувати ремонти, як це робиться зараз у ФАПах та амбулаторіях. Однак, ймовірно до того часу ремонтувати буде нічого і ніде. А поки медикам лишається тіснитись в далеко не набагато кращих умовах санстанції. Медикам, які щохвилини рятують наші з вами життя. 

3
Політика Гроші # Острог
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
103
На Рівненщині стартували перші «бурштинові» аукціони
0
Читати далі
107
За ніч на Рівненщині 12 нових випадків захворювання на COVID-19
0
Читати далі
167
За добу в Україні зафіксовано 588 випадків захворювання на COVID-19
0
Читати далі
180
В Дубні через пожежу евакуювали 16 людей
0
Читати далі
169
У Рівному визначили найкращі спортивні видання (ФОТО)
0
Читати далі
816
Covid-19 на Рівненщині: головне станом на 4 червня
0
Читати далі
294
«Як в НАТО»: Верховна Рада запровадила нові військові звання в Україні – бригадний генерал і комодор
0
Читати далі
178
На Рівненщині чоловік вирощував «травку» на підвіконні
0
Читати далі
224
На Рівненщині обладнають майже сотню шкільних харчоблоків
0
Читати далі