На Львівщині невідома "лісова мафія" побила рівненського нардепа-радикала Лозового

На Львівщині невідома
0
6078
0
  • На Львівщині невідома "лісова мафія" побила  рівненського нардепа-радикала Лозового
  • На Львівщині невідома "лісова мафія" побила  рівненського нардепа-радикала Лозового
  • На Львівщині невідома "лісова мафія" побила  рівненського нардепа-радикала Лозового
  • На Львівщині невідома "лісова мафія" побила  рівненського нардепа-радикала Лозового

Інцидент трапився у неділю, 22 жовтня, у селі Хащованя Сколівського району біля відпочинкового комплексу "Берлога". Як повідомив депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич. Андрій Лозовий, який агітував там за кандидатку від Радикальної партії Світлану Коник на виборах до ОТГ. Сам нардеп вже повідомив, що написав заяву у поліцію та звинуватив у побитті керівника Славського лісгоспу.

- Поступила інформація від місцевих що в с. Хащованя Сколівський район Львівськоі області, біля відпочинкового комплексу " Берлога " побили народного депутата Лозового Андрія Сергійовича, народний депутат приїхав в цей район на зустріч з виборцями
Народний депутат звернувся з заявою в поліцію про цю подію. На 20:00 розібрався то не біля Вежі Медвежоі а біля «Берлога» відпочинкового комплексу. Також конфлікт відбувся в зв’язку з тим що охорона лозового підібрали чужу собаку ( порода французський бульдог) як я зрозумів від іншої сторони конфлікту які були на автомобілі на якій буда наклейка відпочинкового комплексу Вежа Медвежа які приїхали до охорони і самого Лозового щоб забрати собаку . Надіюся пізніше все стане ясно, - написав депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.

 

Тим часом сам нардеп  Андрій Лозовий вважає напад замовним: 

- Замовником нападу на мене є лісова мафія, а конкретно начальник ДП "Славський лісгосп" Сергій Кокотць і його ставленик - кандидат на голову Славської ОТГ від влади Володимир Бега. щиро вдячний начальнику Національнлі поліції, генералу Сергію М. Князєву за оперативну реакцію. Головне, щоб Кокотць і Бега понесли відповідальність, а не лише виконавці (які приїхали на машині Беги, див.фото). Між іншим, люди, які прийшли до мене на зустріч в Хащовинні - самі виганяли тітушок і провокаторів. це те, заради чого варто жити. Вчора тут, на Сколівщині був голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, який агітував за Бегу. Пане Олеже, дуже чекаю на вашу публічну реакцію. і чи знаєте ви взагалі, за кого агітуєте? про їхній відвертий бандитизм і знищення карпатських лісів - багатства нашої нації, а не бег-кокотців.

 

0
Політика # Андрій Лозовий
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: