Новоспечений керівник Пилипчук отримає надбавку до зарплати за «високі вислуги»

Новоспечений керівник Пилипчук  отримає надбавку до зарплати за «високі вислуги»
0
1565
0
Новоспечений керівник Пилипчук  отримає надбавку до зарплати за «високі вислуги»

Нагадаємо, вісімнадцятого листопада на посаду начальника управління транспорту і зв’язку у Рівному призначили Володимира Пилипчука, колишнього очільника Рівненської райдержадміністрації. Про це ми повідомляли раніше. А вже двадцять другого листопада, за чотири дні від початку роботи на новій посаді, секретар Рівнеради Сергій Паладійчук підписав розпорядження про надбавку за вискі досягнення у роботі Володмиру Пилипчуку.

Читайте також: Пилипчук став новим керівником рівненського управління транспорту та зв'язків

Варто додати, що міський голова Рівного Володимир Хомко не міг довго підібрати на цю посаду відповідного претендента, однак вибір все ж зробив, на якому і зупинився. Головною вимогою було те, щоб майбутній очільник не мав жодного стосунку до сфери транспорту та не мав власної маршрутки для перевезення пасажирів.

Читайте також: «Аби маршрутку не купив» : для Хомка порушення Пилипчука – не показник

 

У документі йдеться:

«Встановити Володимиру Пилипчуку Олександровичу, начальнику управління траспорту і зв'язку викнавчого комітету Рівненської міської ради з вісімнадцятго листопада 2019 року щомісячну надбавку за високі досягнення у праці в розмірі п'ятдесят відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років».

Також додамо, що днями, за офіційною інформацією Рівненської міської ради, міський голова Рівного Володимир Хомко підписав розпорядження про премію за листопад місяць і самому секретарю Рівненської міськради Сергію Паладійчуку.

Як зазначається, розмір премії – 120% від посадового окладу. Надбавки за ранг, надбавки за вислугу років, за високі досягнення у праці та інші обов’язкові виплати.

Секретар Рівнеради Сергій Паладійчук

До слова, цьогоріч, Володимир Пилипчук «засвітився» у порушенні правил дорожнього руху. Під час колапсу на одній із вулиць Рівного він виїхав на зустрічну смугу аби об’їхати інші автівки та натрапив на водія, який не поступився йому дорогою на зустрічній смузі, зафіксувавши на камеру порушення ПДР Пилипчука. Тож між водіями виник конфлікт під час якого, Пилипчук хамовито та нецензурною лайкою почав тиснути на водія автомобіля, який рухався своєю смугою.

Читайте також: Екс-очільник Рівненської РДА порушив ПДР, і хотів аби його пропустили

А у жовтні минулого року його колегу, першого заступника Рівненської районної адміністрації Ігоря Грубого «впіймали» в момент отримання другої частини хабаря у сумі 5 тисяч доларів США. Загальна сума якого становила 10 тисяч доларів. Після чого було багато розмов про те, чи знав про цей хабар голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук та підозрювали, що він міг бути також причетним до цього. 

Читайте також: У Порошенка проситимуть звільнити голову РДА на Рівненщині

 

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
186
На Рівненщині горів житловий будинок
0
Читати далі
1132
Біля Рівного знову горіли машини
0
Читати далі
133
«Кардинал-Рівне» виграв у першому кубковому матчі
0
Читати далі
137
На Ріненщині під час святкуваннь Господнього Хрещення патрулюватиме 350 поліцейських
1
Читати далі
774
Завтра на Рівненщині очікується підвищена туманність та ожеледиця на дорогах
1
Читати далі
187
Метод боротьби з корупцією: щоб не крали, міністрам України збільшили зарплати
0
Читати далі
891
У Рівному судитимуть групу злочинців: за угон, зброю і вибухівку
1
Читати далі
703
Львівський «гастролер» попався на пограбуванні квартири на Рівненщині
0
Читати далі
377
Рівняни можуть здати батарейки рятувальникам
0
Читати далі