Рівненська обласна лікарня отримала японський ендоскоп

Рівненська обласна лікарня отримала японський ендоскоп
0
560
0
Рівненська обласна лікарня отримала японський ендоскоп

Рівненщина – серед шести регіонів, яким передали ендоскопічну систему в рамках грантової допомоги Уряду Японії з метою підтримки українських лікарень. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Як повідомили в Мінохорони здоров'я, надання гранту було узгоджене в 2014 році між Урядом Японії та Урядом України як позапроектна грантова допомога в рамках програми Офіційної допомоги з метою розвитку (ОДР), що проводиться на глобальному рівні Урядом Японії. Після ретельного аналізу потреб – MOЗ надало запит на шість ендоскопічних систем та вісім цифрових рентгенівських систем для встановлення в обласних лікарнях.

Загальна вартість грантової допомоги, наданої Японією, складає 350 млн японських єн (приблизно 3 млн доларів США). Ця сума включає придбання медичного обладнання, а також відповідне пакування, страхування, інспекції, транспортування в Україну, митне оформлення, доставку в лікарні, монтаж, введення в експлуатацію та послуги з навчання персоналу. Кошти Державного бюджету України в цьому проекті не застосовуються.

 

0
# Рівненська обласна лікарня # ендоскоп # Японія # грантова допомога
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Читайте також
2333
Дівчинка, за життя якої боролись усім Рівним померла від кору
0
Читати далі
495
У Рівненській обласній лікарні встановили нове обладнання
0
Читати далі
685
Аматорські футбольні клуби Рівненщини можуть одержати грант в 11000 євро
Асоціація аматорського футболу України в партнерстві з Федерацією футболу України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за фінансової підтримки уряду Німеччини через федеральну компанію Deutsche
0
Читати далі
873
Рівнянин Михайло Романчук здобув золото у Токіо
Знову Михало Романчук на п'єдесталі. Вчора наш плавець в Токіо на етапі Кубку Світу здобув бронзу на дистанції 400 метрів вільним стилем.
0
Читати далі
4447
Лікаря Рівненської обласної лікарні оштрафували за хабарництво
0
Читати далі
3577
Зиму повернули в Рівненську обласну лікарню
0
Читати далі