Пошук

Рівненський "Верес" непросто обіграв "Арсенал"
Створивши за матч не менше десятка гольових моментів, рівненський «Верес» у впертій боротьбі здолав столичний «Арсенал».
Віктор Самчук
0
630
На Рівненщині висадився екологічний десант юних туристів [+ФОТО]
"Зробимо Україну чистою разом!" – наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.
0
572
Віце-прем’єр-міністр України на Рівненщині показушно з дітьми пограв в баскетбол
Під час перебування на Рівненщині Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко відвідав одну з найбільших сільських шкіл в Україні – в селі Тинне Сарненського району.
0
720
Зірки світового баскетболу у Рівному презентували Кубок Євробаскету-2017 [+ФОТО]
Сьогодні у Рівному справжнє свято для фанів баскетболу та спорту загалом. У наше місто привезли презентувати цьогорічний трофей Євробаскету-2017 - чашу, яка дістанеться переможцю Чемпіонату.
0
884
Сьогодні рівненський "Верес" грає з клубом, який підозрюють у "зливанні" матчів
Рівненські ультрас закликали бойкотувати матчі "Вереса"
0
4398
У Рівному гастролює оркестр з Хмельницького
Репертуар оркестру нараховує понад 1000 творів.
У Рівному відкрили скеледром "Козак"
Скеледром розміщений у мікрорайоні Ювілейне.
0
4775
Екс-депутат Рівненської облради розповів про хабарі золотом
Скажу чесно – набагато легше мені як ведучому, коли гість у студії щось приховує, викручується. Тоді легше підловлювати, виводити з емоційної рівноваги, змушувати виправдовуватись. І набагато важче, коли твій гість-суперник спокійний, упевнений і виходить
0
4954
138
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
77
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.