Скандальний госпітальний округ: Рівненські АТОвці висунули авторитетних кандидатів до госпітальної ради

Скандальний госпітальний округ: Рівненські АТОвці висунули авторитетних кандидатів до госпітальної ради
0
2547
0
Скандальний госпітальний округ: Рівненські АТОвці висунули авторитетних кандидатів до госпітальної ради

Cьогодні Спілка ветеранів АТО Рівненщини висунула своїх кандидатів у госпітальну раду Рівненського госпітального округу. Про це повідомив член ради спілки Ігор Батинчук. Ветерани хочуть, щоб до складу ради увійшли Юрій Поліщук та Тарас Скрига.

Нагадаємо, що на минулій сесії Рівнеради питання госпітальної ради відклали на довивчення. Адже склад пропонованих кандидатів обурив громаду. Чиновники рекомендували до сладу громадського дорадчого органу самих себе. Так до складу ради планували обрати начальника обласного управління охорони здоров`я Юрія Осіпчука, начальника міського управління охорони здоров`я Віктора Іськіва, заступника міського голови Рівного Галину Кульчинську. 

Учасники АТО просять дослухатися до проблем ветеранів та включити до складу ради представників, які дбатимуть про соціально незахищених. Ветерани просять депутатів Рівнеради розглянути та затвердити у якості делегатів до госпітальної ради:


Юрія Поліщука, керівника медичного напрямку «Обласної ветеранської спілки учасників АТО Рівненщини», члена Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України, волонтера, учасника АТО, молодшого лейтенанта медслужби запасу ЗСУ. Юрій Поліщук має більш ніж 20 річний досвід роботи в медичній галузі, досвід роботи в органах виконавчої влади, суспільний авторитет та користується повагою серед ветеранів АТО.

 


Тараса Скригу, провідного хірурга Рівненського військового госпіталю – військової частини А1446, підполковника медичної служби, учасника АТО, члена Громадської організації «Обласної ветеранської спілки учасників АТО Рівненщини». Тарас Скрига тричі бував у миротворчих місіях. Побував у Іраку та двічі — в Афганістані.

Атовці переконані, що у дорадчому органі, яким є Госпітальна рада, мають працювати представники громадських та ветеранських організацій, а не чиновники.

- На території Рівненської області проживає декілька тисяч учасників Антитерористичної операції на сході України. Це кращі люди різних професій, які в найскладніший для країни час, залишили свої домівки, родини і пішли захищати свою державу зі зброєю в руках. Чимало серед них – в окопах під обстрілами ворожих танків та «Градів» підірвали здоров’я та отримали важкі поранення у виснажливій війні з російськими окупантами. Тому питання лікування та медичної реабілітації для ветеранів неоголошеної війни є одним з найважливіших. Щодня вони змушені поневірятися чиновницьким кабінетами вибиваючи ліки, дорогі лікувальні процедури, протезування. Серед частини ветеранів шириться думка, що державні чиновники просто хочуть забути про захисників України, відгородитися від них в чиновницьких кабінетах стінами бюрократії.
Щоб цього не допустити - ми, представники «Обласної ветеранської спілки учасників АТО Рівненщини», змушені займати активну громадянську позицію та захищати інтереси ветеранів, змушувати чиновників звертати увагу на кожну проблему кожного ветерана. Але так не може тривати вічно, бо спонтанний режим роботи провокує зростання соціальної напруженості та рівня незадоволеності діями влади в середовищу учасників АТО. Саме тому ми спільно з Рівненською міської радою маємо налагодити співпрацю з медичного захисту АТОвців.
Прекрасним інструментом для цього є Госпітальна рада Рівненського госпітального округу, затвердження кандидатів до якої від Рівного активно обговорюється зараз. Госпітальна рада є дорадчим громадським органом, саме тому ми переконані, що до її складу мають бути включені і представники ветеранських організацій, - йдеться  у зверенні АТОвців.

0
Політика # Юрій Поліщук # Госпітальна рада Рівного
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Читайте також
4369
Госпітальну раду в Рівному можуть розпустити?
0
Читати далі
3873
Рівненський лікар у Києві розповів, що Кабмін має змінити у скандальних госпітальних радах
Юрій Поліщук - член ГР при МОЗ
0
Читати далі
4454
Супрун звернулась до Гройсмана: скандал з Рівненською госпітальною радою обговорюють у Кабміні
Через скандал з госпітальними радами Уляна Супрун звернулась до Володимира Гройсмана.
0
Читати далі
3468
Керівництво Рівненського медколеджу порушує права дочки учасника АТО
Відмовляються надати стипендію.
0
Читати далі
3857
Рівненський волонтер "наглядатиме" за роботою Міністерства охорони здоров'я
0
Читати далі
4232
Рівненський лікар-АТОшник просить підтримки
0
Читати далі
Найцікавіші матеріали
7
Юнак у Рівному прикидався інвалідом і жебракував
0
Читати далі
16
Майже 200 тисяч сімей Рівненщини користуватимуться «зимовою» субсидією
0
Читати далі
50
Земляки просять заступника голови Рівненської обласної ради допомогти з садочком
0
Читати далі
38
Патрульна поліція Рівного здививана відсутністю серйозних ДТП
0
Читати далі
49
Сільським медикам Рівненщини обіцяють і медобладнання, і санвузли, і інтернет
Законотворці стверджують, що після реформування медики в селах зможуть заробляти гідні гроші
0
Читати далі
365
Патрульна поліція Рівного та комунальники зносили незаконні пандуси бульдозером
0
Читати далі
1855
"Квасилів ніхто не хоче". Сільські голови Рівненського району розповіли про перспективи
0
Читати далі
1065
Бої за тепло: найвідоміші громадські організації Рівного воюють проти непрозорого затвердження високих тарифів
0
Читати далі
1006
Рівнян оглядатиме хірург світового рівня
0
Читати далі