Сумоїсти Рівненщини привезли 43 медалі Чемпіонату України

0
  • Сумоїсти Рівненщини привезли 43 медалі Чемпіонату України

Чемпіонат України з сумо приймав Луцьк. У поєдинках зійшлися борці з 15 областей України. Всього змагалося 460 спортсменів.

Команда Рівненської області була представлена 36 спортсменами. В підсумку наші представники здобули 43 нагороди різного гатунку. Серед молоді до 21 - 1 загальнокомандне місце, серед молоді до 23 - 2 загальнокомандне, і серед дорослих - 3 загальнокомандне місце.

Найкращі результати показали: Залізко Ірина, 1998р.н. МС, 6 медалей: 1- золото, 2-срібла, 4 - бронзи; Гашенко Крістіна, 1996р.н. 6 медалей: 3-срібла, 3 - бронзи; Мартинчук Марія, МС, 6 медалей: 2- срібла, 4-бронзи;

Чемпіон України з сумо серед молоді до 21 у ваг/кат. до 60кг. - Микола Басич та бронзовий призер серед дорослих у ваг/кат до 70 кг. Дмитро Шеремет виконали норматив Майстра спорту України.

За підсумками чемпіонату 8 спортсменів Рівненщини представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи в естонському місті Таллін вже у квітні.

Інформаційна служба РОДА

0
Спорт # Чемпіонат України # Таллін # сумо Рівне # Чемпіонат України Луцьк # сумо Україна
1735
Рівненський борець готується до Чемпіонату Світу
Рівненський борець греко-римського стилю Владислав Кравченко нині активно готується до виступу на Чемпіонаті Світу.
0
1904
Млинів прийме Чемпіонат України із призовим фондом 20 000 гривень
З 2-го по 4-е серпня Млинів прийматиме тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Цього разу тур 4. Матчі пройдуть на стадіоні «Колос».
0
1640
Срібло і бронзу здобули рівнянки на Домашньому Чемпіонаті України
Волейболістки із Чорноморська Одеської області перемогли в першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу в Рівному. У першій партії учасниці демонстрували рівну гру, а от у другій наші дівчата стали відставати. Зрештою, перемогли дівчата з Чорномо
0
1489
Рівненькі легкоатлети можуть поїхати на Чемпіонат Європи
В Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Ці змагання були відбіркові до чемпіонату Європи серед молоді, який пройде 11-14 липня у місті Євле (Швеція).
0
3073
ФК “Малинськ” став бронзовим призером Чемпіонату України серед аматорів
За сумою двох поєдинків ФК “Малинськ” лише у серії одинадцятиметрових поступився чинному чемпіону Ураїни – “Вікторії” з Миколаївки.