Як працюватимуть головні фонтани Рівного у червні

Як працюватимуть головні фонтани Рівного у червні
0
Як працюватимуть головні фонтани Рівного у червні

Попри те, що в обласному центрі є близько десятка фонтанів, більшість із них вже давно не працюють. І тільки два - ті, що на алеї Віктора Чайки, за договором із міським управлінням житлово-комунального господарства, обслуговує «Рівнеоблводоканал». Тож саме спеціалісти водопостачального підприємства відповідають за їх роботу.

Варто зазначити, що обидва водограї працюють лише у вихідні та святкові дні. Але на підприємстві кажуть, що у графіку роботи фонтанів можливі зміни - це залежить від управління житлово-комунального господарства міста, яке виступає замовником цих послуг. Тому дати та час їх роботи доводиться уточнювати щомісяця.

Вже відомо, що у червні великий фонтан працюватиме 1, 2, 8, 9, 15, 16, 17, 22, 23, 28, 29 та 30 червня з 09:00 до 21 години, а малий - 1, 2, 8, 9, 15, 16, 17, 22, 23, 28, 29 та 30 червня з  09:00 до 20:30 (без підсвітки) та з 20:30 до 23.00 (з підсвіткою).

До слова, цього року обидва водограї працюватимуть до 1 вересня, а запустили їх ще на Великодні свята.

0
Афіша # Рівне # Фонтани # Центр Рівного
Найцікавіші матеріали
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі