Як у місті-супутнику відзначатимуть День народження Рівненської АЕС

Як у місті-супутнику відзначатимуть День народження Рівненської АЕС
0
Як у місті-супутнику відзначатимуть День народження Рівненської АЕС

46 років тому 25 травня в районі гори Хомецької був забитий перший символічний кілочок на будмайданчику майбутньої АЕС, що стало символом початку будівництва Рівненської АЕС.

Минулоріч у цей день вперше було започатковано День народження РАЕС. З нагоди свята 24 травня у м. Вараш відбудеться низка святкових урочистостей.

На площі перед Палацом культури з 14:00 до 15:00 діятиме ігровий майданчик з аніматорами, пройде святковий перформанс «Skate Battle» та гратиме духовий оркестр «Енергія Полісся». До 23:00 на площі триватиме святковий ярмарок. А о 20:00 у внутрішньому дворику Палацу культури стартує розважальна програма для молоді за участю молодіжних творчих гуртів.

У Палаці культури о 15:00 відбудеться урочиста церемонія нагородження почесними відзнаками працівників Рівненської АЕС. Крім того, у фойє І поверху закладу працюватимуть виставка переможців першого етапу міжрегіонального дитячо-юнацького конкурсу творчості «Енергоатом: робимо Україну світлішою» та виставка-панорама «РАЕС – очима фотомитців».

На території спорткомплексу «Ізотоп» о 17:00 відбудеться урочисте відкриття 18-Всеукраїнського  турніру з греко-римської боротьби, присвяченого пам'яті Валерія Брунька. А о 17:45 – відкриття товариської зустрічі ветеранів «Динамо» (м. Київ) – «Ізотоп» (м. Вараш).

0
Афіша # Рівне # Вараш # РАЕС # Прес служба РАЕС
Найцікавіші матеріали
Служба безпеки викрила чергову «ухилянтську схему» на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі внаслідок ДТП загинув водій легковика
0
Читати далі
Зеленському довіряють 57% українців — КМІС після заяви Трампа показав своє опитування
0
Читати далі
путін вірить, що зможе захопити всю Україну
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік «замінував» ТЦК, бо був незадоволений його діяльністю. Його затримали
0
Читати далі
Судитимуть агентів фсб, які підпалювали релейні шафи на об’єктах Укрзалізниці на Рівненщині
0
Читати далі
У Дубні внаслідок наїзду потяга загинув місцевий житель
0
Читати далі
«АЗОВець» з Рівного зробив Донецьку стеллу особливим місцем для весільних фото
0
Читати далі
Рівненщина – серед лідерів за впровадженням політики «Зроблено в Україні»
0
Читати далі