"Брати Гадіюкіни" у Рівному анонсували новий альбом

0
"Брати Гадіюкіни" у Рівному анонсували новий альбом

Сьогодні у Рівному легендарний український рок-гурт "Брати Гадюкіни" відіграє концерт.

- Так, у нас була творча пауза у 20 років. Ми повертаємося на сцену. Нажаль, ми це робимо без Сергія Кузьмінського, - розпочав прес-конференцію учасник гурту Павло Крахмальов.

На концерті глядачі зможуть почути як старі хіти, так і сингли із останнього, відносно недавнього альбому "Made in Ukraine".

- Не можна жити тільки минулим. Змінюється життя, змінюється країна змінюємся і ми. Тому будемо грати сьогодні всього портроху. Слухачам має сподобатись, - розповів Ігор Мельничук.

Окрім анонсу концерту, "Брати Гадюкіни" анонсували вихід нового альбому "Сміх і гріх", над яким вже ведеться робота. Остаточна дата його виходу не озвучувалась, але музиканти сказали, що це буде цікаво.

Концерт українських рок-легенд розпочнеться сьогодні об 19.00 у міському будинку культури у партку ім. Т. Шевченка.

0
Спорт # Рівне # БЬрати Гадюкіни
Найцікавіші матеріали
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі