Центральна ялинка Рівного має бути жива!

Центральна ялинка Рівного має бути жива!
0
Центральна ялинка Рівного має бути жива!

На сайті Рівнеради мешканці міста зареєстрували петицію про те, що головна ялинка області має бути жива. Автор у тексті петиції зазначає, що замість того, щоб витрачати кошти на купівлю зрубаного в лісництві дерева, можна посадити своє, або ж прикрашати ті, що ростуть у центрі.

Мовляв, за ті кошти, які тільки цього року витратили на придбання центральної ялинки, можна було б купити тридцять, а то й сорок саджанців  ялинки. Та, варто зазначити, що на прикласи та ілюмінацю ялинки пішло в рази більше коштів. На встановлення та прикрасу ялинки витратять 65 тисяч гривень з місцевого бюджету.

Автор петиції вимагає,щоб цей рік був останнім, коли ялинку для святкування новорічних свят у Рівному, рубали. За чотири дні петицію вже підписали понад півсотні людей.

0
# Рівне # ялинка
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині затримали «чорного зброяра»
0
Читати далі
У Рівному СБУ затримала громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі