Допризовники Рівненщини перемогли у Всеукраїнській Спартакіаді

0
  • Допризовники Рівненщини перемогли у Всеукраїнській Спартакіаді

В Харкові відбулись фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Боролося за перемогу 17 команд. Збірна команда Рівненської області виборола у підсумку 7 місце. Також в командному заліку наші спортсмени вибороли друге місце у змаганнях з плавання на 50 метрів та теоретичній підготовці (тестуванні).

В особистому заліку Олександр Базела (учень ЗОШ № 28 м. Рівного) став переможцем у плаванні на 50 м; Мирослав Хомич (учень ЗОШ № 3 м. Вараш) виборов 3 місце у тестуванні; а Максим Нагаль (учень Коростської ЗОШ Сарненського району) здобув срібну медаль у військово-спортивному семиборстві.