ФК “Малинськ” у стартовій грі нового аматорського сезону здобув перемогу

ФК “Малинськ” у стартовій грі нового аматорського сезону здобув перемогу
0
  • ФК “Малинськ” у стартовій грі нового аматорського сезону здобув перемогу
  • ФК “Малинськ” у стартовій грі нового аматорського сезону здобув перемогу

У поєдинку першого туру Чемпіонату України серед аматорів сезону 2019/2020 ФК “Малинськ” у гостях зустрічався із ФЦ “Волинь-Ковель” та здобув перші офіційні очки під керівництвом Олега Шандрука.

Переконливо вигравши перший тайм 4:1 (двічі відзначився Анатолій Онищук, по одному голу провели Віталій Брикса та Олександр Гергелюк), у другій половині малинчани спочатку пропустили другий м’яч від Віталія Кашуби, а потім друге попередження отримав Роман Дацюк.

Відігравши половину тайму в меншості, гравці ФК “Малинськ” все ж втримали рахунок 4:2  і здобули закономірну перемогу.

Загалом, стартовий тур у Групі 1 виявився безкомпромісним і особливою агресивністю відзначилися саме гості. У чотирьох зустрічах не зафіксовано жодної нічиєї, а три матчі виграли приїжджі команди. Реноме господарів підтримала лише “Нива”, яка грала на день пізніше та обіграла “Покуття”. Оржівський ОДЕК також переміг у своєму стартовому матчі, проте забити дебютантам Чемпіонату України з Вінничини титулованій команді вдалося лише у заключній частині зустрічі – на 65-й хвилині відзначився Владислав Семенчук, а на 86-й забив Віктор Газицький.

0
Спорт # Рівне # футбол # ФК Малинськ
Найцікавіші матеріали
Рівненські вандали не виконали обіцянки: майданчик відновили без них 
0
Читати далі
На Рівненщині 62-річний чоловік після спалювання стерні потрапив в реанімацію
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі післяжнивних залишків чоловік отримав опіки
0
Читати далі
У Рівному в басейні втопилася дитина
0
Читати далі
У Рівному зросте вартість проїзду
0
Читати далі
Із 1 вересня стипендія в Україні зросте вдвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймі втопилася 15-річна дівчина
0
Читати далі
У Рокитному травмувалася неповнолітня водійка мопеду без посвідчення водія
0
Читати далі
У Рівному під потягом загинув 62-річний чоловік
0
Читати далі