Генпідрядника скандального будівництва депутата Рівнеради Олександр Бабата позбавили будівельної ліцензії

Генпідрядника скандального будівництва депутата Рівнеради Олександр Бабата позбавили будівельної ліцензії
0
Генпідрядника скандального будівництва депутата Рівнеради Олександр Бабата позбавили будівельної ліцензії

Генпідряднику скандального будівництва на вулиці Київській, 67, фірмі  "Спецрембуд" скасували будівельну ліцензію. Про це пише член правління ГО "Відповідальна громада" Юрій Дюг. Державна архітектурно-будівельна інспекція ухвалила таке рішення після проведенної перевірки за зверенням народного депутата Остапа Єднака 

- Маленька перемога в нескінченній війні. За результатами нашого спільного зверення з народним депутатом Ostap Yednak Державна архітектурно-будівельна інспеція ( Ihor Michuda) СКАСУВАЛА ліцензію на IV та V категорію складності фірмі "Спецрембуд", яка була генпідрядником скандального будівництва на вулиці Київській, 67. Нагадаємо, що саме це будівництво пов’язують з скандальними депутатом Рівнеради від ВО "Батьківщина" Олександром Бабатом. Саме на цьому будівництві за дивних обставини зник будівельник, якого потім зайшли мервим в лісосмузі,- коментує Юрій Дюг.

 

0
Політика # Бабат # Юрій Дюг # Спецрембуд
Читайте також
51011
Чого чекати від воєнного стану та Міністерства ветеранів на Рівненщині розповів керівник центру допомоги учасникам АТО
4
Читати далі
2260
Чи стала реформована поліція на Рівненщині краще ставитися до затриманих, - правда від Василя Овдіюка
0
Читати далі
4637
Про «євробляхерів» і не тільки: чому блокування доріг на Рівненщині не дає результату
2
Читати далі
2068
Чому Міністерство ветеранів комплексно не вирішить проблеми "атовців" - рівненський волонтер у програмі "Без коментарів"
1
Читати далі
2807
Рівненський собачий детектив: чого нас не врятують суди Лінча
5
Читати далі
3062
"Посиденьки" з Харковцем: чому рівненські вчителі масово не виїжджають на заробітки в Європу
0
Читати далі
Найцікавіші матеріали
Плавець із Рівненщини виборов 4 нагороди на міжнародних змаганнях
0
Читати далі
Здолбунівчанину за скоєне смертельне ДТП загрожує 6 років позбавлення волі
0
Читати далі
У Рівному на мосту зіткнулися автомобілі, є постраждалі
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік замовив собі посилкою наркотики у мʼякій іграшці
0
Читати далі
Ексочільниця поштового відділення на Поліссі привласнила 1,7 млн гривень виплат
0
Читати далі
«З такою ситуацією ми ніколи не стикались»: чи відновлять теплопостачання в оселях рівнян
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП за участі швидкої травмувалася жінка
0
Читати далі
В Укренерго закликали громадян до ощадливого енергоспоживання
0
Читати далі
У Рівному судитимуть групу наркоторговців
0
Читати далі