Лучники Рівненщини вдало виступили на Кубку України

0
  • Лучники Рівненщини вдало виступили на Кубку України

У Львові фінішував Кубок України зі стрільби з лука у приміщеннях. Достойно себе на турнірі проявила збірна Рівненщини

У вправі командний раунд наші хлопці Усач Михайло, Антон Комар та Валентин Хавтура здобули срібло.,

В особистому заліку Усач Михайло завоював бронзову медаль. Це його перший подібний успіх на офіційних стартах. Також Мазера Іван в категорії блочний лук виборов срібло.

Кубок України був відбірковим на етап Кубку Світу, який відбудеться у Франції.Варто зазначити, що з наших лучників Усач Михайлов пройшов до другого етапу відбору, який відбудеться у Конча-Заспі.

Команду готував тренер Авдєнтов Олег.

0
Спорт # Кубок України # стрільба з лука РІвне # Львів
В селі Коропове (Харківська область) відбувся розіграш Кубка України з пляжного волейболу 2019. До вашої уваги результати вирішальних матчів.
0
1315
Рівненський лучник третій на Чемпіонаті України
З 14 по 17 травня 2019 року в місті Городок Львівської області відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
0
3912
Рівняни з перемогами на домашньому Кубку України з бодібілдингу (ФОТО)
Вихідними Рівне вперше приймало національні змагання з бодібілдингу та фітнесу - Кубок України.
1
5348
У Рівному грандіозно стартував Кубок України з бодібілдингу (ФОТО)
Сьогодні, 20 квітня у Рівному стартував Кубок України з бодібілдингу та фітнесу. Змагання національного рівня з цього виду спорту в нашому місті проводяться вперше.
1
1323
ФОТОФАКТ. Лучники Рівненщини стали чемпіонами України
Закінчився командний чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл. На змаганнях знову підтвердили свій клас лучники Рівненщини.