У Рівномуі 26-річний молодик напав на поліцейського

У Рівномуі 26-річний молодик напав на поліцейського
0
У Рівномуі 26-річний молодик напав на поліцейського

Як повідомляє прес-служба відділу комунікації поліції Рівненської області, правоохоронці затримали 26-річного молодика, який учора, 23 лютого напав на працівника кримінальної поліції у службовому кабінеті. Він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

По обіді, 23 лютого на лінію 102 повідомила жителька Рівного, що у торговому закладі на вулиці Київська, нетверезий хлопець ображає відвідувачів нецензурною лайкою, поводить себе агресивно та ламає меблі і товари у магазині. Екіпаж патрульної поліції, який прибув на виклик доставив нетверезого дебошира до Рівненського відділу поліції для надання пояснень та встановлення його особи. Під час спілкування з поліцейськими хлопець весь час поводив себе агресивно та провокував правоохоронців. Пізніше він почав шарпати поліцейських за формений одяг і вдарив оперуповноваженого кримінальної поліції в обличчя. Молодика затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Чоловікові вже повідомили про підозру у нанесені тілесних ушкоджень поліцейському за частиною 2 ст. 345 Кримінального кодексу України. Такі дії караються обмеженням, або позбавленням волі строком до п’яти років. Крім того, проводиться досудове розслідування за фактом хуліганства, передбачене ст. 296 Кримінального кодексу України. У нейрохірургічному відділенні лікарні у 27-річного поліцейського діагностували  закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, осадження та забої обличчя.

0
Кримінал # Рівне # побив поліцейського
Найцікавіші матеріали
В ДТП на Рівненщині загинув мотоцикліст
0
Читати далі
росія не піде на перемир'я, доки не будуть вирішені першопричини «конфлікту»: Лавров
0
Читати далі
Жінка з Рівненщини коректором змінила групу інвалідності у своїх документах
0
Читати далі
Жах у небі: найстрашніші космічні об’єкти, гідні Хелловіну
0
Читати далі
На Житомирщині у ДТП загинув екскерівник пресслужби Нацполіції Рівненщини
0
Читати далі
Основні тези із закритої зустрічі Президента України із журналістами
0
Читати далі
На Рівненщині зменшується кількість хворих на COVID-19
0
Читати далі
Запорізька АЕС отримала «російську» ліцензію на сховище ядерних відходів
0
Читати далі
На Рівненщині затримали наркодилера
0
Читати далі