На Рівненщині ОК «Захід» відпрацьовують навички боротьби із загрози з неба

На Рівненщині ОК «Захід» відпрацьовують навички боротьби із загрози з неба
0
На Рівненщині ОК «Захід» відпрацьовують навички боротьби із загрози з неба

Сьогодні, 23 квітня у рамках заходів бойової підготовки триває відпрацювання взаємодії та практичних навичок підрозділів радіотехнічного батальйону повітряного командування «Захід».

Особовий склад радіолокаційної станції вийшов у район виконання завдань за призначенням з метою нарощення радіолокаційного поля та організації захисту від активних радіоелектронних перешкод, а також своєчасного виявлення і супроводу повітряних об’єктів умовного противника.

 

Процес ліквідації загрози з неба складається з цілого комплексу заходів, тож окрім розгортання та запуску радіолокаційної станції, військовослужбовці підрозділу відпрацювали організацію прибуття ремонтно-відновлювальної бригади з метою імітації відновлення боєздатності радіоелектронної техніки.

 

За словами заступника командира радіотехнічного батальйону ПвК «Захід» з морально-психологічного забезпечення капітана Віталія Шевченка, командуванням частини організовано співпрацю з місцевим населенням, засобами масової інформації та органами місцевого самоврядування.

 

Про це інформує відділення спецкорів Інформагентства Міноборони Рівненської області.

Фото Олексій Мосейченок

 

0
# Рівне # ОК "Захід" # навчвчання
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині внаслідок ворожої атаки рф постраждала людина
0
Читати далі
На Рівненщині затримали «чорного зброяра»
0
Читати далі
У Рівному СБУ затримала громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі