На Рівненщині поліція затримала на хабарі голову РДА

На Рівненщині поліція затримала на хабарі голову РДА
0
На Рівненщині поліція затримала на хабарі голову РДА

Посадовця затримали оперативники управління захисту економіки в Рівненській області Нацполіції, слідчі обласної поліції за процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону України.

Голова райдержадміністрації одержав 20 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Під час проведення антикорупційних заходів правоохоронці задокументували злочинну діяльність голови районної державної адміністрації області. За укриття правопорушення від правоохоронних органів посадовець вимагав від громадянина неправомірну вигоду.

Так, органами місцевого самоврядування було виявлено функціонування нелегальної АЗС. За невжиття заходів реагування та не повідомлення правоохоронні органи про виявлене правопорушення голова РДА одержав від особи 20 тисяч гривень.

Сьогодні, 20 березня, посадовця затримали під час одержання коштів. У автомобілі голови районної державної адміністрації було виявлено та вилучено гроші, одержані у якості неправомірної вигоди. Як повідомляє Рівне Вечірнє, затриманий Демидівський голова.

На даний час слідчі дії тривають.

Заходи по викриттю та документуванню протиправної діяльності проводилися у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). 

0
Кримінал # Рівне # хабар # затримали # Демидівський голова
Найцікавіші матеріали
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі
У ЦНАПах впроваджуватимуть сервіси зі штучним інтелектом
0
Читати далі
У Рівному заочно судитимуть бойовика терористичної організації так званої «лнр»
0
Читати далі
У Рівному вночі горіла автівка
0
Читати далі
146 жінок Рівненщини отримали у травні почесне звання «Мати-героїня»
0
Читати далі
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі