На Рівненщині створили наглядову раду при обласній лікарні

На Рівненщині створили наглядову раду при обласній лікарні
0
На Рівненщині створили наглядову раду при обласній лікарні

Наказ про створення підписав головний лікар комунального закладу «Рівненська обласна клінічна лікарня» Іван Зима. Вже відбулося перше засідання, на якому обрали керівний склад. Очолив наглядову раду голова БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Юрій Лазаревич, його заступником обрали члена громадської ради при МОЗ Юрія Поліщука.

- Наглядова рада буде корисною для всіх сторін, як для пацієнтів так і для самої лікарні. Ми відкриті до діалогу й будемо спільно приймати рішення, які підуть на користь усім, - зазначив головний лікар Іван Зима.

Створення наглядових рад при комунальних закладах обласної ради ініціює БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Крім того, організація зверталася з офіційним листом до голови Рівненської ОДА щодо необхідності створення наглядових рад при обласному управлінні здоров’я та департаменті соцзахисту. Наразі це питання вивчають чиновники.

Piccy.info - Free Image Hosting

0
# Рівне # Наглядова рада
Найцікавіші матеріали
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі