На Рівненщині щорічно збільшується кількість онкохворих

На Рівненщині щорічно збільшується кількість онкохворих
0
На Рівненщині щорічно збільшується кількість онкохворих

22500 пацієнтів, саме стільки нині лікується хворих у Рівненський обласний протипухлинний центр, щороку ця цифра зростає на майже 3000 осіб. 

Як розповідає головний лікар Григорій Максим`як, найбільше хворих на рак на Дубенщині, Млинівщині, Радивилівщині, та у Рівному, а найменше - у Вараші. 

Завдяки новим методам лікування, наявності сучасного обладнання та таргетній терапії (вона полягає у тому, що впливає виключно на клітини пухлини та заважає подальшому зростанню і поширенню злоякісного ураження) є значні зрушення.

Вчасне звернення до лікаря підвищує шанси на здоров’я та життя.

У Всесвітній день боротьби з раком фахівці Рівненський центр громадського здоров'я консультували людей, роздали кілька сотень флаєрів із нагадуванням про основні ризики виникнення злоякісних утворень.

"Я вже зауважив, як тільки тривають акції, що ми проводимо на обстеження чи як сьогодні Обласний центр громадського здоров’я, то відразу зростає кількість бажаючих обстежити свій організм,"-каже головний лікар. 

0
Суспільство # Рівне # Рівненщина # День боротьби з раком
Найцікавіші матеріали
Дівчина з Рівненщини наводила ворожу балістику на київські ТЕЦ
0
Читати далі
На Рівненщині ДБР викрило схему незаконного вивезення мобілізованих з навчального центру
0
Читати далі
В Україні на одного новонародженого — троє померлих
0
Читати далі
Популярні криптобіржі в Україні: актуальний рейтинг
0
Читати далі
У Рівному чоловік вкрав телефон, замінивши на підробку
0
Читати далі
Судитимуть голову громади на Рівненщині за вимагання хабаря щодо вирішення земельного питання
0
Читати далі
Санду «Я б підтримала об'єднання» — як це сприйняли прихильники румунського громадянства
0
Читати далі
Росія намагається розірвати енергосистему України та створити «острови», - ISW
0
Читати далі
15 років тюрми отримали два агенти фсб, які займалися підпалами Укрзалізниці на Рівненщині
0
Читати далі