На сесії Рівненської обласної ради палка суперечка за харчування у лікарнях

На сесії Рівненської обласної ради палка суперечка за харчування у лікарнях
0
На сесії Рівненської обласної ради палка суперечка за харчування у лікарнях

Депутат обласної ради Микола Кучерук вніс пропозицію до бюджету області, щоб суму на харчування однієї людини в лікарні збільшили до 20-30 гривень (зараз вона коливається від 10 до 15 грн) з другого кварталу наступного року. Також пропонує, щоб на медичне забезпечення для однієї особи виділялося 50 грн. за рахунок оптимізації медичних комунальних закладів.

У залі розпочалася суперечка, суть якої була у тому "Де взяти ці гроші?". До депутата посипались питання, з якої статті видатків взяти ці гроші, тобто звідки забрати, щоб збільшити кошти на харчування.

Після згадки Миколи Кучерука бабусі, яка, приїхавши із Зарічнянського району на лікування в Рівненську обласну лікарню, не проживе, харчуючись на 10 гривень в день, депутат Богдан Файфура висловив пропозицію: "Нехай Зарічнянський район подасть кількість хворих зі свого району, які лікуються в обласній лікарні, і виділить певний відсоток коштів на їх лікування"

На обговорення питання було виділено 10 хвилин, однак воно затягнулось більше ніж на на пів години. Депутати вирішили, що на наступну сесію буде підготована документальне обгрунтування, звідки можна взяти кошти на збільшення фінансування харчування в лікарнях, і тільки тоді можна буде проголосувати за це рішення. ЗА проголосували 55 з 58  присутніх депутатів.

0
# Рівне
Найцікавіші матеріали
У Вараському районі поліцейські затримали чоловіка за незаконне поводження із боєприпасами
0
Читати далі
На Рівненщині шахраї ошукали жінку після подачі нею заявки на «Зимова єПідтримка»
0
Читати далі
У Рівному на Соборній авто злетіло з дороги, є травмований
0
Читати далі
На Рівненщині правоохоронці затримали підозрюваного у підпалі військового авто
0
Читати далі
16-річний рівнянин збував психотроп
0
Читати далі
Двоє юних волонтерів з Рівненщини отримали президентські відзнаки «Майбутнє України»
0
Читати далі
Представник Рівненщини Іван Сівак став чемпіоном світу з параспортивних танців
0
Читати далі
Рівненський підприємець придбайте неіснуючий генератор за повну передоплату
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка затримали за збут травички
0
Читати далі