"Не наївся, не налижешся": бешкет трьох рівнянок завершився кримінальною відповідальністю

0
"Не наївся, не налижешся": бешкет трьох рівнянок завершився кримінальною відповідальністю

На пульт централізованої охорони надійшов сигнал «Тривога» від одного з супермаркетів, що розташований по вулиці Макарова. До об’єкту за лічені хвилини  прибув наряд взводу реагування батальйону поліції охорони.

Працівники закладу вказали на трьох невідомих громадянок, які розпакували та з’їли неоплачені продукти харчування в торговому залі. Частину з них намагались винести, заховавши в особистих речах. Сума збитку становить близько 350 грн. Зловмисницями виявились жительки Рівного. Всім трьом по 14 років.

За скоєне правопорушення дівчатам загрожує покарання у виді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадських або виправних робіт, арешту чи позбавлення волі на строк до трьох років.

 

 

 

0
# Рівне # крадіжка
Найцікавіші матеріали
США готуються депортувати близько 80 українців, серед яких емігранти ще часів СРСР
0
Читати далі
На Рівненщині під колесами маршрутки загинула пенсіонерка
0
Читати далі
Уряд схвалив механізм дії урядової програми «Зимова підтримка»
0
Читати далі
На Рівненщині у водія-порушника виявили арсенал зброї та наркотики
0
Читати далі
рф запускає план по дестабілізації України: що відбувається
0
Читати далі
Саакашвілі закликав Зеленського включити його до списку цивільних полонених російсько-української війни
0
Читати далі
У Рівненському районі врятували жінку, яка заблукала у лісі
0
Читати далі
Рівненський плавець представить Україну на Дефлімпійських іграх у Токіо
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП травмувалися водій та пасажир фургону
0
Читати далі