Оржівський “ОДЕК” очолив турнірну таблицю Чемпіонату України серед аматорів

Оржівський “ОДЕК” очолив турнірну таблицю  Чемпіонату України серед аматорів
0

Після виїзної перемоги у стартовому матчі турніру над “Світано-Агросвіт” з рахунком 2:0, великий футбол повернувся і до Оржева. В першому домашньому матчі “ОДЕК” приймав “Карпати” з Галича.

Для суперника – це була перша гра в сезоні. Їх матч першого туру проти “Епіцентру” перенесли на пізніший термін. Тож, реальну силу суперника було важко оцінити.

“ОДЕК” почав гру дуже потужно, і повністю контролював хід гри, затиснувши суперника на власній половині поля. Вже на шостій хвилині матчу довга діагональ завершилась непорозумінням захисника з воротарем, а от півзахисник “ОДЕКа” Андрій Фесенко дуже чітко розібрався в ситуації, перехопивши м’яча і відкривши рахунок в матчі.

“ОДЕК” і надалі продовжував упевнено володіти ініціативою, і раз за разом створювати гольові моменти біля воріт суперника. Питання про переможця гри треба було знімати вже в перші сорок п’ять хвилин, але “не йшло”. В другому таймі “ОДЕК” таки перевів свою ігрову перевагу в голи. Спершу Владислав Семенчук оформив дубль, а крапку в грі поставив Дмитро Бондар, для якого це став перший гол в офіційних іграх за “ОДЕК”. Підсумковий рахунок 4:0 повністю відповідає  тому, що відбувалося на полі.

В цей вікенд відбулося ще три матчі другого туру. Гру ФК “Малинськ” – “Світанок-Агросвіт” було перенесено на пізніший термін. І всі ігри завершились з однаковим рахунком 1:1.

Тож, після двох турів лише “ОДЕК” має дві перемоги, тож команда вийшла на перше місце турнірної таблиці.

Інформаційна служба ФК "ОДЕК" (Оржів)

0
Спорт # футбол Рівне # ОДЕК Оржів # Чемпіонат України з футболу
Рівненський "Верес" здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті України серед команд Другої ліги. У стартовому домашньому матчі сезону рівняни обіграли "Чайку" завдяки голу Дмитра Ховбоші.
0
1544
Рівненський "Верес" обіграв молодь "Волині"
Спарингом із юніорами луцької "Волині" тренерський штаб рівнян заповнив вимушену паузу у чемпіонаті Другої ліги, викликану непарною кількістю команд у Групі "А".
0
1541
"Моноліт" (Вараш) - чемпіон Рівненщини з пляжного футболу
В суботу завершився Чемпіонат Рівненської області з пляжного футболу 2019 р.
1
1437
"Сексизму в українському спорті не зустрічала": єдина жінка-керівник футбольного клубу - про рівненський "Верес" і бізнес
Відверте інтерв'ю генеральної директорки Народного Клубу "Верес" Ірини Теслюк після призначення на нову посаду.
0
1315
Рівненський "Верес" зіграє спаринг у Луцьку
Згідно з календарем чемпіонату Другої ліги у Групі "А", рівненський "Верес" пропускає другий тур змагань. Вимушену паузу наша команда заповнить контрольним матчем.
0
1121
Оржівський "ОДЕК" провів результативний "товарняк"
Оржівський “ОДЕК” в рамках підготовки до нового Чемпіонату та Кубку України серед аматорських команд, а також вирішальних матчів Кубку Рівненської області провів товариський матч у столиці проти бронзового призера минулорічного аматорського чемпіонату та