Перший в Україні пам’ятний знак дослідникам Антарктиди встановлять у Рівному

Перший в Україні пам’ятний знак дослідникам Антарктиди встановлять у Рівному
0
Перший в Україні пам’ятний знак дослідникам Антарктиди встановлять у Рівному

Вже за декілька місяців у парку імені Т. Г. Шевченка з’явиться пам’ятний знак дослідникам Антарктиди. Про це повідомляє "Радіо Трек".

Ініціатором встановлення пам’ятного знака став керівник Центру надання адмінпослуг Рівненської райдержадміністрації  Павло Тарасович. Він один з дослідників Антарктиди. Побував в арктичній експедиції у 2000-2001 роках.

Як розповідає Павло Тарасович, під час святкування 70-річчя створення області ніхто не згадав про внесок в науку чотирьох дослідників Антарктиди з Рівного, в тому числі і його. І саме тому, порадившись з іншими колегами-учасниками арктичних експедицій, вирішив за власний кошт і кошт благодійників встановити пам’ятний знак, щоб нащадки знали і пишалися своїми дослідниками холодного материка.

Уже є приблизний ескіз та всі необхідні  погодження для його встановлення. Скільки коштуватиме пам’ятний знак – невідомо.

На фото: ескіз пам'ятного знаку

 

 

0
# Рівне # пам'ятний знак # дослідники Антарктиди # парк Шевченка
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині двоє чоловіків незаконно вирубували ліс у ботанічному заказнику
0
Читати далі
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі