Чи бився на День пожежника голова райради на Рівненщині з депутатом Ярошем і чому? [Офіційні коментарі]

Чи бився на День пожежника голова райради  на Рівненщині з депутатом Ярошем і чому? [Офіційні коментарі]
2
Чи бився на День пожежника голова райради  на Рівненщині з депутатом Ярошем і чому? [Офіційні коментарі]

Святкування на Демидівщині Дня пожежної охорони завершилось бійкою між депутатами. Чи вдарив в обличчя голова районної ради Сергій Радченко депутата Степана Яроша, або ж "не бив, десь може він там ще падав сам" - виясняли сайт "ВСЕ".

17 квітня на Демидівщині вирішили в після робочий час відсвяткувати День пожежної охорони. Начальник відповідно запросив декілька гостей серед яких і був депутат Степан Ярош. Сиділи в добрій компанії, аж до поки не приїхав голова районної ради Сергій Радченко з заступником голови РДА. Тоді між депутатами сталась словесна перепалка, що закінчилася бійкою, розповідає Степан Ярош:


Фото з сюжету UA: Рівне

"Він каже "Шо мол тут цей робить" типу весь такий начальник великий приїхав і продовжив "пішов на@й звідси". Я йому відповів "сам туди йди" і він розбив мені обличчя. Людина почуває себе безнаказанно, каже шо він "мажор", хоча є люди багатші й ведуть себе нормально. Він такий типу великий начальник. Я на 17 років за нього старший, а в нього ні поваги, ні каяття. Навіть не подзвонив, не вибачився. Я офіцер запасу і за якусь там тисячу судитись ніколи не думав, але моральну шкоду він повинен відшкодувати," - коментує сайту "ВСЕ" Степан Ярош.

Варто зазначити пан Степан знаходиться нині на лікуваннні в районній лікарні. Найближчим часом поїде до Рівненської обласної лікарні на додаткові аналізи та процедури, адже стан його не покращується. Зараз у нього діагностували струс мозку, ймовірна черепно мозкова травма. Він повідомляє, що отримує крапельниці та уколи, та має проходити МРТ в обласній клінічній лікарні, що начебто вартує близько тисячі гривень.

Проте, голова Демидівської районної ради Сергій Радченко вину не визнає, каже що якось так впали і теж написав заяву до правоохоронців:


Фото Рівне Вечірнє

Я його й не бив. Зайшов привітати пожежників. Він там сидів напідпитку п`янезний. Встав, взяв мене за барки і так разом з ним і впали. Чи він мене хотів головою вдарити, ну я його не бив точно і я пішов, тому я своєй вини не відчуваю. Може він там ще десь падав сам, я не знаю. В поліції я давав пояснення щоб його також притягнути до відповідальності за неетичну поведінку і під час падіння мені теж розбив брову. Я написав заяву, зняв побої. Він розмахував руками це вже після падіння, але я його не бив точно. Може він мене хотів головою вдарити, я не знаю,"- коментує пан Сергій.

Наразі, як повідомляли правоохоронці каналу UA: Рівне відкрите провадження про нанесення легких тілесних ушкоджень депутату:

Чи дійсно депутат "десь падав сам" вирішить суд.

2
Політика Кримінал # бійка # Демидівка # Сергій Радченко # Степан Ярош
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині військова, яка 11 місяців не приходила на службу, отримала пів мільйона гривень
0
Читати далі
Міноборони відсудило понад 3 мільйони євро у компанії, яка поставила неякісні бронежилети
0
Читати далі
У Данії художник замість замовлених робіт передав музею пусті полотна
0
Читати далі
СБУ розпочала кримінальні провадження за фактом обстрілу енергетичної та цивільної інфраструктури у Рівному
0
Читати далі
У Рівному чоловік у власній квартирі вирощував галюциногенні гриби
0
Читати далі
«Народний супутник» допоміг поцілити в судна росії в Севастопольській бухті
0
Читати далі
«Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом 2023 року
0
Читати далі
У Раді пропонують скорочувати терміни в'язням за генерацію електроенергії крутінням педалей
0
Читати далі
У Рівненському районі викрили нарколабораторію
0
Читати далі