У Рівному п‘яний чоловік кричав «From Rassia with love” і отримав «на горіхи»

У Рівному п‘яний чоловік кричав «From Rassia with love” і отримав «на горіхи»
2
У Рівному п‘яний чоловік кричав «From Rassia with love” і отримав «на горіхи»

Сьогодні, 20 квітня на вулиці Соборна чоловік у футболці із написами провокативного характеру та палицею у руках вчинив бійку з одним із водієм, що зробив йому зауваження.

За попередньою інформацією 31-річний уродженець Донецької області демонстративно вийшов на середину проїздної частини дороги у футболці “From Russia with love” і телескопічною палицею у руках та перешкоджав руху автомобілів. Один із водіїв, 37-річний рівнянин, вийшов та зробив чоловікові зауваження після чого між ними виник конфлікт, а згодом і бійка.

На місце прибули патрульні поліцейські, які застосували до провокатора кайданки, а також викликали слідчо-оперативну групу. За зовнішніми ознаками чоловік перебуває у стані алкогольного сп'яніння тож його доставлять до медзакладу для освідування.

Після з'ясування усіх обставин діям чоловіка буде надана відповідна правова оцінка та прийняте процесуальне рішення. Про це інформує відділ комунікації в поліції в Рівненській області.

2
# Рівне # бійка # п‘яний чоловік
Найцікавіші матеріали
У Зарічному водійка збила оленя і втекла з місця ДТП
0
Читати далі
У Рівному затримали порушника, який біля стели загиблого Героя пошкодив корзину з квітами
0
Читати далі
На Рівненщині затримано ще одного коригувальника воєнної розвідки рф
0
Читати далі
Військовим обмежили доступ до азартних ігор
0
Читати далі
78% молоді в Україні вірять у своє майбутнє: дослідження
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік до смерті побив знайомого
0
Читати далі
На Березнівщині внаслідок ДТП постраждав велосипедист
0
Читати далі
У Рівному гаряча вода буде після завершення опалювального сезону
0
Читати далі
На Рівненщині викрили сімʼю медиків, яка допомагала чоловікам ухилятися від мобілізації
0
Читати далі