Поліція знайшла заборонені речі у рівнян, що сховалися за машиною

Поліція знайшла заборонені речі у рівнян, що сховалися за машиною
0
  • Поліція знайшла заборонені речі у рівнян, що сховалися за машиною
  • Поліція знайшла заборонені речі у рівнян, що сховалися за машиною

Сьогодні вночі, патрулюючи на вулиці Богоявленській, біля під’їзду одного з будинків охоронці порядку помітили двох невідомих осіб, які сховалися за припаркований автомобіль.

Інспектори вирішили перевірити чоловіків, так як їх поведінка викликала підозри. Під час поверхневої перевірки у 18-річного рівнянина патрульні виявили 4 згортки з речовиною рослинного походження, ззовні схожою на наркотичну, металевий предмет, схожий на кастет та газовий перцевий балон. Також виявили поліетиленові пакетики для фасування та електронні ювелірні ваги.

Під час спілкування з полісменами хлопець пояснив, що кастет носить при собі для самооборони, перцевий балон – це сувенір, а марихуану придбав для подальшої реалізації, так як хотів підзаробити трохи грошей.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу для документування усіх обставин справи. Експерти вилучили речовини та предмети, обіг яких заборонено для проведення подальших експертиз.

0
# Рівне # патрульна поліція # Рівненська патрульна поліція
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині чоловік до смерті побив знайомого
0
Читати далі
На Березнівщині внаслідок ДТП постраждав велосипедист
0
Читати далі
У Рівному гаряча вода буде після завершення опалювального сезону
0
Читати далі
На Рівненщині викрили сімʼю медиків, яка допомагала чоловікам ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
У Вараші жінка вбила знайомого після розпивання алкогольних напоїв
0
Читати далі
Мінфін оприлюднив план великого «податкового законопроєкту»
0
Читати далі
Нацполіція проводить понад 70 обшуків у медзакладах по всій країні
0
Читати далі
На Рівненщині ліквідували наркоугрупування з мільйонним обігом психотропів
0
Читати далі
В Україні різко подорожчали базові продукти
0
Читати далі