Президентські відзнаки знайшли своїх героїв в ДСНС Рівного (ФОТО)

Президентські відзнаки знайшли своїх героїв в ДСНС Рівного (ФОТО)
0
Президентські відзнаки знайшли своїх героїв в ДСНС Рівного (ФОТО)

Сьогодні, 3 жовтня, відбулися урочисті нагородження 15 рятувальників Головного управління ДСНС України у Рівненській області, відзнаками Президента України за участь в антитерористичній операції 2014-2016 років. Рятувальники Рівненщини залучались для виконання аварійно-рятувальних  робіт на об’єктах та системах життєзабезпечення населених пунктів Донецької та Луганської області, що зазнали пошкоджень під час проведення антитерористичної операції. 

Бійців нагороджували перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Ундір та начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області Сергій Крук. 

Крім того інженерні групи залучалися до робіт з облаштувань захисних споруд та бліндажів. Також відзначили представників медичної служби ДСНС Рівненщини, які здійснювали медичний супровід інженерних та піротехнічних груп, а також надавали медичну допомогу населенню.

 

0
# Рівне # бійці ДСНС # Президентська відзнака
Найцікавіші матеріали
У Рівному чоловік «замінував» Кінопалац
0
Читати далі
На Сарненщині у ДТП постраждали двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Зеленський завойовує симпатії виборців Трампа
0
Читати далі
У Рівному викрили групу збувачів метамфетаміну
0
Читати далі
Житель Вараша перебуваючи на замісній терапії, продавав наркотики
0
Читати далі
Державний борг України перевищив 8 трлн грн — це новий історичний максимум
0
Читати далі
На Рівненщині виявили нелегальний бурштиновий бізнес
0
Читати далі
Зміни в ментальному здоров’ї та благополуччі дітей: сімейне опитування дітей і батьків
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть очільника одного із комунальних підприємств, який завдав збитку громаді на 1.2 млн гривень
0
Читати далі