![Рятувальники Рівненщини: підсумки пожеж від початку року Рятувальники Рівненщини: підсумки пожеж від початку року](https://vse.rv.ua/storage/31b2259798/E2998C0A-A5B3-45C1-A336-3B5BB64C368E-big.jpeg)
Годовне управління ДСНС підрахували, що з початку 2019 року на Рівненщині виникло 289 пожеж на яких загинуло 13 осіб та 5 отримали травми різних ступенів тяжкості.
Рятувальники завжди приїдуть на допомогу але своє життя та здоров'я можна вберегти і самим неухильно дотримуючися елементарних правил пожежної безпеки в побуті та навчаючи цього власних дітей. Бережіть себе!
Головне управління ДСНС Рівненщини закликають мешканців області бути обережними!