Рідні у полоні або зниклі безвісти: як жителям Рівненщини отримати підтримку

Рідні у полоні або зниклі безвісти: як жителям Рівненщини отримати підтримку
0
Рідні у полоні або зниклі безвісти: як жителям Рівненщини отримати підтримку

Аби отримати всебічну підтримку родини безвісти зниклих та полонених Львівської, Тернопільської, Волинської, Закарпатської, Рівненської та Івано-Франківської областей можуть звертатися у Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.


Центр  почав свою роботу 14 березня 2023 року за адресою м. Львів, вул. Миколи Коперника, 17 і є структурним підрозділом Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Відтоді відбуваються особисті зустрічі з родинами Захисників та Захисниць, а також консультації за номером  0800500341, а для дзвінків з-за кордону +380322295754.

 

Родини отримують юридичну та психологічну допомогу, а також за потреби сприяння у налагоджені комунікації з військовими частинами, ОТЦК та СП, поліцією та СБУ.

 

Центр надає консультації стосовно процесів обміну, реабілітації звільнених з полону, грошового забезпечення, соціальних гарантій та пенсій.

 

З початку роботи Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими було опрацьовано понад 2 000 запитів, які надійшли до центру. Команда ЗРЦ системно проводить колективні зустрічі. Зокрема з родинами: 

 

- 24-ї окремоїмеханізованоїбригадиімені короля Данила;

- 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади;

- 80-ої окремої десантно-штурмової бригади; 

- Штурмової роти в/ч Т-0910 710 бригади;

- Бригади «Азов»;

- Оборонців «Азовсталі»;

- 44-ої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.

 

Також команда центру забезпечує підтримку для родин звільнених з полону Оборонців України. Важлива інформація та новини за посиланням:https://t.me/Koord_shtab_zahid

 

Довідка: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) утворений 11 березня 2022 року згідно з Постановою Кабміну №257. До складу Координаційного штабу ввійшли представники ГУР МО України, Міністерства оборони України, Збройних сил України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Міністерства юстиції України, Міністерства реінтеграції України.

 

Головою Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими призначено начальника ГУР МО України Кирила Буданова.

 

Координаційний штаб надає допомогу родинам та близьким Захисників та Захисниць України, які потрапили в полон або зникли безвісти.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Спортсмен з Рівненщини здобув дві нагороди на чемпіонаті Європи.
0
Читати далі
На Рівненщині трирічний хлопчик випав із вікна
0
Читати далі
Чи будуть введені обмеження електропостачання в Україні
0
Читати далі
В Обарові відремонтують амбулаторію, а в Сарнах - дорогу
0
Читати далі
Житель Рівненського району за образу співмешканки помстився ударом ножа у живіт
0
Читати далі
У Рівному затримали наркозбувача
0
Читати далі
Ремонт набережної, реконструкція котельні й портативний РЕБ: які тендери проводять громади Рівненщини
0
Читати далі
На Рівненщині працівниця лікарні за хабарі продовжувала довідки про інвалідність
0
Читати далі
«Укрпошта» анонсувала нову марку із серії «русскій воєнний корабль … !»
0
Читати далі