Рівняни вибороли дві медалі на Чемпіонаті Світу з дзюдо

0

Рівненські спортсмени вибороли дві медалі на Чемпіонаті Світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору в м. Одівелас (Португалія).

Участь у турнірі брали 267 дзюдоїстів з 42 країн. Збірну Україну на цьому світовому форумі представляють 13 спортсменів, з яких 11 – рівняни.

Тож, золото здобув Олександр Назаренко у вазі до 90 кг. Також Ірина Гусєва серед портсменок до 63 кг виборола друге місце, поступившись у фіналі спортсменці з Південної Кореї.

П’яті місця вибороли Давид Хорава (в/к до 66 кг) та Олександр Косінов (в/к до 81 кг). У Юлії Галінської 7 місце у ваговій категорії до 48 кг,  Дев’яті місця посіли Анастасія Гарник (в/к до 70+кг) та Олександр Помінов (в/к до 100 кг). Людмила Логацька (в/к до 52 кг), Никита Омельчук (в/к до 60 кг), Олександр Шаблій (в/к до 66 кг), Сергій Котенко (в/к до 73 кг) вибули із змагань у першому раунді.

0
# Інваспорт # дзюдо # Чемпіонат Світу # Португалія
Нині в розпалі Чемпіонат Світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років. Змагання приймає румунський Пітешт.
0
1735
Рівненський борець готується до Чемпіонату Світу
Рівненський борець греко-римського стилю Владислав Кравченко нині активно готується до виступу на Чемпіонаті Світу.
0
5057
Рівнянин Олексій Хахльов-молодший - чемпіон Світу з футболу
5 червня, в польському Лодзі, у фінальному матчі чемпіонату світу до 20 років зустрілися збірні України і Південної Кореї.
0
2258
Бійці з Рівненщини перемогли на Чемпіонаті Світу з хортингу
Фінішував четвертий Чемпіонат Світу з хортингу. Спортивну першість приймав Кіпр.
0
1470
Президент України заплатить рівненським спортсменам
Президент України призначив стипендії для п"ятьох спортсменів з інвалідністю Рівненщини.
0
1412
Рівненська фрістайлістка з першої спроби вийшла у фінал Чемпіонату Світу
Рівнянка Ольга Полюк з першої спроби в кваліфікації вийшла у фінал Чемпіонату Світу.