Рівнянин Михайло Романчук наплавав бронзу в Токіо

0

Рівненський плавець Михайло Романчук знову піднявся на п'єдестал. Цього разу наш земляк завоював бронзу на етапі Кубку Світу в Токіо.

Михайло показав третій час (3.42,63) на дистанції 400 м вільним стилем, поступившись лише двом представникам Японії.

0
Спорт # Кубок Світу # Михайло Романчук # Токіо
В аеропорту «Бориспіль» зустрічали українського плавця Михайла Романчука, який привіз срібло з корейського Кванджу.
0
1545
Рівненські дзюдоїсти перемогли на Кубку Світу
На Кубку Світу з дзюдо серед паралімпійців рівняни зуміли підкорити п'єдестал та завоювали нагороди.
0
1983
Рівнянина Михайла Романчука включили до "Алеї зірок" українського спорту
Сьогодні урочисто відбулось відкриття "Зірки Михайла Романчука" у столиці на "Алеї зірок" українського спорту.
0
2302
Рівненський кікбоксер здобув срібло Кубку Світу
Двоє рівнян в складі збірної України виступили на Кубку Світу з кікбоксингу, що проходив в угорському Будапешті.
1
1833
Рівнянин Михайло Романчук із сріблом Ліги чемпіонів
Рівненський плавець Михайло Романчук продовжує вдалий сезон. Так, на на другому етапі Ліги чемпіонів FINA у Будапешті наш спортсмен здобув срібло.
0
4590
Рівнянин Михайло Романчук у Швеції встановив новий рекорд України
Рівненський плавець Михайло Романчук здобув чергову перемогу. Цього разу наш спортсмен тріумфував на Міжнародному турнірі у Швеції "Swim Open Stockholm-2019".