Рівнянин тріумфував у 4 турі Чемпіонату України з пляжного волейболу

Рівнянин тріумфував у 4 турі Чемпіонату України з пляжного волейболу
0
Рівнянин тріумфував у 4 турі Чемпіонату України з пляжного волейболу

В минулі вихідні епіцентр подій вітчизняного пляжного волейболу змістився в Млинів, де на стадіоні «Колос» пройшов передостанній тур Чемпіонату України серед чоловіків. Про інформує РОФВ.

В змагання прийняли участь 15 пар з Запоріжжя, Рівного, Харкова, Самбору, Кременчука, Сваляви, Ужгорода, Херсону, Одеси, Києва та Млинова.

Змагання пройшли у запеклій видовищній боротьбі, а вирішальні матчі перетворилися у справжні спортивні трилери з непередбачуваним сюжетом. 

Так перша за передстартовим рейтингом пара Ємельянчик/Паленко (Запоріжжя) лише на тай-брейку здолала представників Сваляви та Ужгорода – пару Скукіс/Медяник. Рахунок по партіям 17:21, 28:26 та 15:12 лише підкреслює безкомпромісність боротьби. Не менш захопливим виявився і другий півфінал. Друга, за рейтингом, пара Ковальов/Денисенко(Рівне/Запоріжжя) лише на «більше – менше» переграла млинівсько-одеську пару Покотило/Резник 26:24, 25:23.

В матчі за бронзу, на радість місцевим вболівальникам волейболу, Олег Покотило та Едуард Резник з однаковим по сетам рахунком 21:17 перемогли пару Скукіс/Медяник.

А в головному фіналі рівняним Ілля Ковальов та запоріжанин Денис Денисенко з рахунком 21:16, 21:18 перемогли рейтинг-фаворитів турніру Владиславів Ємельянчика та Паленко з Запоріжжя.

За підсумками чотирьох турів буде сформовано список учаснику фінального етапу, який відбудеться в Києві з 31-го серпня по 3-є вересня

0
Спорт # Рівне # Чемпіонат України # пляжний волейбол
Найцікавіші матеріали
В Україні зросте вартість контрактного навчання у вишах
0
Читати далі
Вентилятори – недорогий порятунок від літньої спеки
0
Читати далі
СБУ затримала агентів фсб, які готували нові удари рф по Київщині та Рівненщині
0
Читати далі
Начальнику Рівненського ТЦК працівники ДБР повідомили нову підозру
0
Читати далі
Поліцейські встановлюють осіб, які у Дубенському районі пошкодили могили захисників України
0
Читати далі
За державну зраду та підготовку диверсії в Сарнах судитимуть жителя Львівщини
0
Читати далі
Обставини інциденту у Рівному між учителем та ученицею встановлено
0
Читати далі
У Рівному поліція та піротехніки приїхали на дитячий майданчик через дитячі іграшки
0
Читати далі
У Польщі заявили про «безпрецедентну спробу» втручання росії у президентські вибори
0
Читати далі