Рівнянин "вийшов" з лікарняного вікна

Рівнянин
0
Рівнянин "вийшов" з лікарняного вікна

З четвертого поверху неврологічного відділення центральної міської лікарні Рівного випав пацієнт. Інцидент стався 21 серпня. Основна версія – самогубство. На тілі 60-річного чоловіка не виявили ніяких ознак насильницької смерті. Покійний перебував на обліку в психіатричній клініці, а у відділенні неврології перебував після перенесеного інсульту.

0
# Рівне # самогубство
Найцікавіші матеріали
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі
У Рівному з липня за воду доведеться платити більш ніж удвічі більше
0
Читати далі
На Рівненщині протягом вихідних у ДТП за участі мотоциклістів травмувалися 3 людей
0
Читати далі
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі