Рівнянки в збірній України перемогли команду Люксембургу

0

Жіноча кадетська збірна України U-16 перемогла команду Люксембургу в другому матчі групового етапу чемпіонату Європи з баскетболу в дивізіоні В – 83:42.

Переломною в поєдинку стала друга половина зустрічі, в якій наша команда остаточно захопила перевагу.

На початку зустрічі суперники йшли рівно. Моментами українкам доводилася наздоганяти суперниць. Уже в другій 10-хвилинці наші дівчата остаточно адаптувалися, перехопили ініціативу та забезпечили на велику перерву 5 очок переваги.

На другу половину суперницям сил не вистачило. То ж гра продовжилася за повного домінування нашої команди. У підсумку перемога з комфортною різницею в 41 очко.

Наступний поєдинок збірна України зіграє 19 серпня проти Нідерландів.

У складі збірної України грають рівнянки:

Олександра Іванова, ОСДЮСШОР (Рівне), перший тренер Марина Максимчук,

Вікторія Єфімова, ОСДЮСШОР (Рівне), перший тренер Марина Максимчук,

Катерина Ящук, ОСДЮСШОР (Рівне), перший тренер Марина Максимчук,

Христина Кулеша, ОСДЮСШОР, м. Рівне, перший тренер Тетяна Ящук,

Яна Катеринчик, ОСДЮСШОР (Рівне), перший тренер Юлія Коптєлова.

Інформаційна служба ФБУ

0
Спорт # Баскетбол Рівне # збірна України
13 серпня жіноча збірна України U-16 вирушила до Софії. З 15 по 24 серпня у столиці Болгарії відбудеться Чемпіонат Європи (U-16, жінки, Дивізіон В).
0
1102
Збірна України з рівнянками дев'ята на Чемпіонаті Європи
У Пріштині завершився Чемпіонат Європи серед жіночих молодіжних збірних U-20 в дивізіоні В.
0
1187
Збірна України U-16 з рівнянками двічі програла збірній Сербії
Жіноча збірна України з баскетболлу U-16 у сербському стечку Баня-Ковиляча зіграла два заключних контрольних матчі перед Чемпіонатом Європи - зі збірною Сербії U-16.
0
1469
Рівненські бейболісти повертаються з Чемпіонату Європи (ФОТО)
З 07 по 11 серпня в чеські Празі проходив фінал чемпіонату Європи з бейсболу серед молодіжних команд U-23.
0
1354
Гравці БК "Рівне" перемогли на "LVIV 3x3 Fest"
27 липня у Львові в рамках фестивалю "LVIV 3x3 Fest" відбулися відбіркові змагання чемпіонату України УСЛ 3х3 серед команд чоловіків та жінок. Чемпіонат проходить під егідою ФБУ.
0
1761
Рівнянка в топі кращих гравців на Чемпіонаті Європи
Гравчиня національної збірної України та захисниця БК "Рівне" Влада Кіба - краща після стартовго дня Чемпіонату Європи (дивізіон В) у Скоп'є, Македонія одразу у двох категоріях!