Рівне виграло більше 13 млн. гривень на розвиток розкопаного підземелля

Рівне виграло більше 13 млн. гривень на розвиток розкопаного підземелля
0
Рівне виграло більше 13 млн. гривень на розвиток розкопаного підземелля

Грант у розмірі 443 тисячі 835 євро виграло управління культури і туризму Рівного на облаштування підземелля у парку Т.Г.Шевченка. Перемогою в проекті ділиться начальник управління Тарас Максименко у своїй сторінці у Фейсбук:

"Півроку тому назад на цей об'єкт ми вирішили написати проект і подати в один з фондів, який передбачає фінансування історико-культурної спадщини.
Ми подали проект до Європейської комісії у Брюсель в Бельгію. 
Більше місяця тому назад нам повідомили, що ми пройшли перший тур . А сьогодні до управління надійшов лист, що зводиться до фото, яке розміщене нижче. 
Тобто, ми виграли як управління культури і туризму більше 13 млн. гривень європейських коштів. Я вітаю нас усіх з початком. Це перший "твердий проект" за 26 років у місті Рівному, яким передбачено вкладення коштів в об'єкт, який роками, десятиліттями радуватиме рівнян та гостей нашого міста!
Принагідно, запрошую усю громаду на презентацію заходів проекту після контрактування - це відбудеться в першій половині вересня!
Дякую усім за підтримку! Без вас - це не було би можливим!"

0
# Рівне # управляння культури та туризму # грант
Найцікавіші матеріали
У Києві поховали невідомих оборонців України, серед них один — з Рівненщини
0
Читати далі
Рівнянка виборола бронзу юніорського чемпіонату світу з лижної акробатики
0
Читати далі
Із 1 квітня 2026 року працюючим пенсіонерам автоматично перерахують пенсії
0
Читати далі
У Здолбунові поліція затримала наркозбувача
0
Читати далі
На Волині ДБР затримало посадовця ТЦК
0
Читати далі
30 секунд, що рятують життя: як накласти турнікет 
0
Читати далі
У Польщі затримали колишнього офіцера українських спецслужб за виготовлення фальшивих грошей
0
Читати далі
На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у господарстві травмувався чоловік та загинули тварини
0
Читати далі