Рівненщина: за порушення ПДР пропонували хабарі поліцейським

Рівненщина: за порушення ПДР пропонували хабарі поліцейським
0
Рівненщина: за порушення ПДР пропонували хабарі поліцейським

За минулу добу правоохоронці задокументували два факти пропозиції жителями Костополя та Сарненського району неправомірної вигоди поліцейським взамін на уникнення відповідальності за порушення ПДР.

У Сарнах екіпаж групи реагування патрульної поліції зупинив автомобіль «ВАЗ–2106», у якого не освітлювався номерний знак. Під час спілкування із 25-річним водієм з’ясувалося, що у нього відсутній і страховий поліс. Поліцейські ознайомили кермувальника з обставинами правопорушення та почали складати адміністративні матеріали.

Замість того, щоб надати поліцейським усі необхідні дані та дочекатися вручення копії протоколу, сарненчанин почав «домовлятися» з поліцейськими і залишив у службовому авто 100 гривень. Інспектори ГРПП викликали слідчо-оперативну групу, яка зафіксувала факт неправомірної вигоди, вилучила кошти та відеозаписи з боді-камер.

А у Костополі на вулиці Степанська водій автомобіля «ГАЗ-2410» проїхав на червоний сигнал світлофора. За кермом автомобіля перебував 58-річний місцевий житель, який відразу розпочав домовлятися і передав поліцейським 500 гривень.

За обома фактами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф, обмеження чи позбавлення волі строком до чотирьох років.

Варто зазначити, що з початку року це вже десята спроба дати хабар поліцейським. У більшості випадків правопорушники таким чином намагаються уникнути адміністративної відповідальності за дрібні правопорушення. Попри те, що більшість екіпажів груп реагування патрульної поліції оснащені портативними терміналами, які дозволяють оплатити штраф на місці, а також можливість погасити стягнення он-лайн через особистий кабінет водія на сайті МВС,  жителі області нехтують Законом та вчиняють корупційні злочини. Про це повідомляє відділ комунікації в Рівненській області.

0
Кримінал # Рівне # Сарни # порушення ПДР # пропозиція хабара поліцейським
Найцікавіші матеріали
Зеленський та Макрон підписали документ, що дає Україні змогу придбати 100 літаків Rafale
0
Читати далі
В Україні готують «Обрій» — систему контролю непрацюючих
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто загинула пішохідка
0
Читати далі
США готуються депортувати близько 80 українців, серед яких емігранти ще часів СРСР
0
Читати далі
На Рівненщині під колесами маршрутки загинула пенсіонерка
0
Читати далі
Уряд схвалив механізм дії урядової програми «Зимова підтримка»
0
Читати далі
На Рівненщині у водія-порушника виявили арсенал зброї та наркотики
0
Читати далі
рф запускає план по дестабілізації України: що відбувається
0
Читати далі
Саакашвілі закликав Зеленського включити його до списку цивільних полонених російсько-української війни
0
Читати далі