Рівненська "Дружба" отримала престижні нагороди

Рівненська
0
Рівненська "Дружба"  отримала престижні нагороди

З 1 по 3 листопада 2018 року у Львові відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії  ім. Героя України Мирослава Вантуха. 

"Народний художній колектив" ансамбль народного танцю "Дружба", Рівненського міського Палацу дітей та молоді був представлений одразу у двох категоріях, п’ятдесят вихованців старшого та середнього складу стали лауреатами перших премій у своїх номінаціях.

Відмінник освіти України, балетмейстер-постановник Наталія Віюк отримала подяку "За вагомий внесок у розвиток та популяризацію народного танцю в Україні".

Вітаємо "Дружбу" із престижними нагородами та бажаємо ще більше перемог на всеукраїнському та світовому рівні!

 

 

Рівненський міський Палац дітей та молоді

0
# Рівне # Дружба # Міський палац дітей та молоді
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині затримали «чорного зброяра»
0
Читати далі
У Рівному СБУ затримала громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі