Рівненська футбольна академія "Стандарт" провела благодійний турнір з міні-футболу

Рівненська футбольна академія
0
Рівненська футбольна академія "Стандарт" провела благодійний турнір з міні-футболу

У благодійному турнірі з міні-футболу (5 на 5) взяли участь команди рівненських політиків, журналістів, членів правління ФА “Стандарт” та бізнесменів. Змагання відбулися в суботу, 3 червня.

Метою турніру було зібрати на футбольному полі різних людей, які люблять спорт та готові допомогти розвитку дитячого футболу.

У півфіналах зустрілися Журналісти-Бізнесмени, Політики-Стандарт. Перший матч виявився дуже напруженим, а боротьба рівною. Тому переможців визначила лише серія післяматчевих пенальті.

Після яких до фіналу вийшли бізнесмени, а журналісти гратимуть у матчі за третє місце. А у другому півфіналі політики перемогли правління “Стандарту”. Можуть, якщо захочуть

У матчі за третє місце журналісти виявилися кращими. Гостинність організаторів турніру - Футбольної академії "Стандарт" - не знала меж, тому вони багато пропускали, і мало забивали. Ну а у фіналі зустрілися бізнесмени та політики.

Боротьба була відчайдушною, емоції вирували, ніхто не хотів поступатися. Врешті перемогу у турнірі святкували представники бізнесу.

Завдяки турніру для футбольної академії “Стандарт” було зібрано 3170 грн.

0
Спорт # Рівне # ФА СТандарт
Найцікавіші матеріали
Після відступу з Херсона росія окупувала менше ніж 1% української території
0
Читати далі
Мова, церква, території: які вимоги щодо припинення війни путін висунув на Алясці
0
Читати далі
У Рівному під час сесії депутат-свободівець вдарив в обличчя протестувальника 
0
Читати далі
Затримано групу, яка під приводом гуманітарної допомоги ввезли в Україну 27 автомобілів
0
Читати далі
Біля Рівного зіштовхнулися авто, є постраждалі
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного травмувався малолітній пішохід
0
Читати далі
У Березному поліцейські викрили зловмисника, який незаконно перевозив зброю
0
Читати далі
СБУ Рівненщини затримала агентку гру рф, яка готувала новий ракетний удар рашистів по Запоріжжю
0
Читати далі
26 людей отримали підозри за зловживання бюджетними коштами на Рівненщині
0
Читати далі