Рівненські бейсболісти змагаються на Чемпіонаті Європи

Рівненські бейсболісти змагаються на Чемпіонаті Європи
0
Рівненські бейсболісти змагаються на Чемпіонаті Європи

9 липня у м. Гроссетто (Італія) розпочався чемпіонат Європи з бейсболу серед юніорів U-18, грура «А».

Збірну Україну представляють вихованці тренера-викладача комунального закладу «ОШВСМ» Рівненської обласної ради - ЗТУ Судимака Володимира Андрійовича та бейсбольного клубу «Західний Вогонь» м. Рівне Артур Бовтач, Микола Калайтанов, Дмитро Сачук, Ілля Полулях , Володимир Рухер та Максим Власюк.

Нажаль в перших трьох іграх наша збірна поступилась збірній Франції 0:15, 9:10 збірній Великої Британії та 1:2 збірній Чеської республіки. Ці програші не дають змогу поборотись за медалі.

Наступні ігри відбудуться до 15 липня, де наша збірна буде боротись за місця з 6 по 10, попадання у вісімку забезпечить участь у групі «А». 

0
Спорт # Рівне # Чемпіонат Європи # бейсбол # Західний вогонь
Найцікавіші матеріали
У Рівному заочно судитимуть бойовика терористичної організації так званої «лнр»
0
Читати далі
У Рівному вночі горіла автівка
0
Читати далі
146 жінок Рівненщини отримали у травні почесне звання «Мати-героїня»
0
Читати далі
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі
Понад 700 дітей загинули в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії
0
Читати далі
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі
Надзвичайники врятували двох оленят із вогняної пастки
0
Читати далі