Рівненські бейсболісти змагаються на Чемпіонаті Європи

Рівненські бейсболісти змагаються на Чемпіонаті Європи
0
Рівненські бейсболісти змагаються на Чемпіонаті Європи

9 липня у м. Гроссетто (Італія) розпочався чемпіонат Європи з бейсболу серед юніорів U-18, грура «А».

Збірну Україну представляють вихованці тренера-викладача комунального закладу «ОШВСМ» Рівненської обласної ради - ЗТУ Судимака Володимира Андрійовича та бейсбольного клубу «Західний Вогонь» м. Рівне Артур Бовтач, Микола Калайтанов, Дмитро Сачук, Ілля Полулях , Володимир Рухер та Максим Власюк.

Нажаль в перших трьох іграх наша збірна поступилась збірній Франції 0:15, 9:10 збірній Великої Британії та 1:2 збірній Чеської республіки. Ці програші не дають змогу поборотись за медалі.

Наступні ігри відбудуться до 15 липня, де наша збірна буде боротись за місця з 6 по 10, попадання у вісімку забезпечить участь у групі «А». 

0
Спорт # Рівне # Чемпіонат Європи # бейсбол # Західний вогонь
Найцікавіші матеріали
В автопригоді біля Рівного постраждали троє дітей
0
Читати далі
На Рівненщині старий будинок обвалився на двох чоловіків, один загинув
0
Читати далі
Майже 400 рекордних справ за жорстоке поводження з тваринами зафіксовано цьогоріч
0
Читати далі
У Рівному чоловік погрожував зброєю та стріляв з вікна
0
Читати далі
Чоловік, який на Рівненщині з пістолета вбив собаку, постане перед судом
0
Читати далі
У Дубно розпивання алкоголю між чоловіка закінчилося ножовим пораненням
0
Читати далі
СБУ викрила «крота», який вин ховав про військові обʼєкти на Рівненщині
0
Читати далі
В Україні ліквідовано наймасштабніше підпільне виробництво анаболічних стероїдів, які видавали за імпортні препарати для спортсменів
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок перекидання трактора загинув кермувальник
0
Читати далі