Рівненські каратисти здобули медалі на домашньому Чемпіонаті України

Рівненські каратисти здобули медалі на домашньому Чемпіонаті України
0
Рівненські каратисти здобули медалі на домашньому Чемпіонаті України

Вихідними у Рівному відбувся Чемпіонат України з кйокушінкаі карате Унія України. Цей турнір наше місто приймало вже втретє.

Цьогоріч змагання видалися масштабними. 276 каратистів з усієї України змагалися за медалі. У 43 вагових та вікових категоріях спортсмени визначали між собою сильніших. Варто відмітити, що фіналісти та переможці загалом проводили по 4-5 поєдинків в категорії.

За підсумками турніру відзначилися наступні представники Рівненщини:

1 місце: Васільєв Марк, Наумова Ліля, Паламарчук Рінат.

2 місце: Нагаль Анастасія, Кирильчук Данило, Горшков Ілля, Мотчук Даша.

3 місце: Вєтров Георгій, Хаврук Данило, Поліщук Назар.

"Приз за кращу техніку" отримала  Наумова Ліля.

- Хочу подякувати всім, хто долучився до орагнізації змагань у Рівному. Рівненська обласна федерація кйокушінкаі Карате Унія України та оргкомітет Національної федерації зробили максимум, що було в наших силах. За відгуками, учасникам у нас сподобалось. Те що від нас залежало - ми зробили. Дякую Раді Федерації за довіру та особисто Шіхану Станіславу Шмату. Турніри такого рівня це завжди відповідально. Наше єдиноборство - це не тільки спорт. Ми самовдосконалюмося та виховуємо хороші навички впродовж свого життя, - прокоментував керівник Рівненської обласної федерації кйокушінкаі карате Унія України Євген Вєтров.

 

Інформаційна служба Рівненської обласної федерації кйокушінкаі карате Унія України

0
Спорт # кйокушінкаі карате Унія України # Євген Вєтров # Станіслав Шмат # Чемпіонат України # карате Рівне # Унія # Унія карате
Читайте також
1355
Рівненські пауерліфтери найсильніші в Україні
4 серпня 2019 року у Дніпрі спортсмени змагались за останні чотири комплекти нагород Чемпіонату України з пара пауерліфтингу. Спортсмени Рівненського регіонального центру «Інваспорт» своїми виступами на помості встановленому на сцені Дніпровської академ
0
Читати далі
1904
Млинів прийме Чемпіонат України із призовим фондом 20 000 гривень
З 2-го по 4-е серпня Млинів прийматиме тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Цього разу тур 4. Матчі пройдуть на стадіоні «Колос».
0
Читати далі
2067
Рівненські каратисти вже готуються до Чемпіонатів України та Світу (ФОТО)
Більшість спортсменів літом відпочивають, але не бійці Рівненської обласної Федерації кйокушінкаі карате Унія України.
1
Читати далі
1455
Рівнянин в призах на Чемпіонаті Світу з карате
20-23 червня 2019 року у м. Братіслава відбувся 8-й Чемпіонат Світу з карате WUKF.
0
Читати далі
1640
Срібло і бронзу здобули рівнянки на Домашньому Чемпіонаті України
Волейболістки із Чорноморська Одеської області перемогли в першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу в Рівному. У першій партії учасниці демонстрували рівну гру, а от у другій наші дівчата стали відставати. Зрештою, перемогли дівчата з Чорномо
0
Читати далі
1489
Рівненькі легкоатлети можуть поїхати на Чемпіонат Європи
В Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Ці змагання були відбіркові до чемпіонату Європи серед молоді, який пройде 11-14 липня у місті Євле (Швеція).
0
Читати далі
Найцікавіші матеріали
СБУ розповіло, як вберегти дітей від вербування фсб для терактів
0
Читати далі
У Здолбунові загинула дитина: випала із вікна
0
Читати далі
Служба безпеки викрила чергову «ухилянтську схему» на Рівненщині
0
Читати далі
Блютуз проти радіопередавача: який тип зв’язку для мишки дійсно надійніший у 2025 році
0
Читати далі
На Житомирщині судитимуть двох жителів Рівненщини за сприяння у незаконному перетині кордону
0
Читати далі
Білорусь почала перевірку боєготовності Збройних сил
0
Читати далі
У Рівному до 15 років ув’язнення заочно засуджено зрадника, який перейшов на бік ворога
0
Читати далі
росіяни викрали щонайменше 164 археологічні цінності з Криму
0
Читати далі
Учень з Рівного переміг у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
0
Читати далі