Рівненські митники уже дали бюджету майже 2 мільярди

Рівненські митники уже дали бюджету майже 2 мільярди
0
Рівненські митники уже дали бюджету майже 2 мільярди

Із початку року працівники Рівненської митниці забезпечили надходження до Державного бюджету 1 мільярд 766 мільйонів гривень. За словами керівника митниці Андрій Чаборая, це на 252,1 млн гривень більше від встановлених для митниці індикативних показників.

Найбільші суми митних платежів надійшли від митного оформлення моторних транспортних засобів для перевезення вантажів, тракторів, легкових автомобілів, причепів та напівпричепів, аміку, мінеральних добрив, скла та механізмів для збирання або обмолоту с/г культур.

Варто зазначити, що за підсумками 5 місяців Рівненська митниця ДФС у середньому щодня спрямовує до бюджету понад 17,7 мільйонів гривень.

 

0
Наука і технології # Рівненська митниця # Андрій Чаборай # держбюджет # митниця
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині внаслідок ворожої атаки рф постраждала людина
0
Читати далі
На Рівненщині затримали «чорного зброяра»
0
Читати далі
У Рівному СБУ затримала громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі