Рівненські регбісти стали чемпіонами України [+ФОТО]

0
  • Рівненські регбісти стали чемпіонами України [+ФОТО]

У Перечині, що на Закарпатті фінішував Чемпіонат України з регбіліг серед 14-річних та 16-річних спортсменів. Це вже був другий фінальний тур змагань в якому регбісти зійшлися помірятися силами. Перший етап відбувся у Рівному в кінці травня.

Рівненська команда U14, яка представляла ДЮСШ №4 показала 100-відсотковий результат в обох турах та у підсумку здобула чемпіонські медалі.

Наші представники у віковій категорії U16 виступили гірше та посіли четверте підсумкове місце.

Довідково:

Регбіліг - контактна командна гра з овальним м'ячем в яку грають на прямокутному полі дві команди по тринадцять гравців в кожній. Один з двох основних різновидів регбі. Цей вид спорту часто називають одним з найскладніших і фізично найважчих серед будь-яких командних видів спорту у світі. Основною метою в регбіліг є пронесення в руках або пробиття ногою м'яча до залікової лінії супротивника, де очки можуть бути зараховані за приземлення м'яча.