Рівненські школярі отримали реальну нагоду навчатися у Польщі

Рівненські школярі отримали реальну нагоду навчатися у Польщі
0
Рівненські школярі отримали реальну нагоду навчатися у Польщі

9 листопада 2018 року до Рівненської міської ради завітала офіційна делегація від Товариства міжкультурної співпраці "Гілка Оливи" (Польща) на чолі з головою Гражиною Мушвіц. Слід зауважити, що це товариство вже давно та тісно співпрацює з міськрадою, проте, цього разу візит був обумовлений налагодженням співробітництва у галузі освіти.

Давніх друзів зустрічали міський голова Рівного Володимир Хомко, начальник управління освіти Василь Харковець, освітяни.

В ході зустрічі, відбулося підписання умови про співпрацю між навчальними закладами міст, в рамках якої діти з Рівного будуть мати можливість відвідати навчальні заклади Польщі, взаємно ознайомитись із місцевою історією та регіональною культурою країн, обмінятись досвідом, побувати на екскурсіях тощо.

Крім того, завдяки співпраці з головою польської Фундації "Порта Віта" Артуром Урбанчиком та за ініціативи служби у справах дітей міськвиконкому було домовлено про фінансування польською стороною поглибленого вивчення іноземних мов, заняття у спортивних секціях та всебічній підтримці дитини  - сироти, учениці 9 класу ЗОШ №9 Анастасії Білецької.

У свою чергу, пані Гражина пообіцяла, що всебічна підтримка дітей позбавлених батьківського піклування завдяки Фундації буде продовжуватись і надалі.

 

0
# Рівне # міська рада Рівне # Прес-служба Міської Ради
Найцікавіші матеріали
Пʼяний чоловік погрожував розтрощити кафе та чіплявся до відвідувачів у Рівному
0
Читати далі
На Володимиреччині неповнолітній мотоцикліст загинув, двоє пішоходів — у лікарні
0
Читати далі
В автопригоді біля Рівного загинув чоловік
0
Читати далі
У Рівному врятували котика, що застряг у вікні
0
Читати далі
У Рівному сталося дві ДТП за участі мотоциклістів
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок зіткнення мотоцикла і маршрутки загинув водій двоколісного
0
Читати далі
На Рівненщині правоохоронці задокументували наслідки останньої ворожої атаки
0
Читати далі
Вночі у Рівному побили охоронця ринку та підпалили кіоски
0
Читати далі
Ексмер Рівного склав депутатські повноваження
0
Читати далі