Рівненські волейболістки стали Чемпіонками України

Рівненські волейболістки стали Чемпіонками України
0
Рівненські волейболістки стали Чемпіонками України

До фінального етапу Чемпіонату України з пляжного волейбоу, якій відбувся Новій Каховці пробилися 6 пар дівчат та 3 пари хлопців, які представляли Рівненщину. Про це пише РОФВ.

Турнір склався для наших спортсменів по різному.

Так пари Гусейнова / Плюхина(Рівне) та Василишина / Садовська(Квасилів) посіли 25-е місце. Пара Карпeць / Павловська зупинилася на 17-й сходинці, Стельмах / Лагоднюк у підсумку 13-і, а Семенюк / Лещук – 7.

Найкращий результат показали Кароліна Підгурська та Наталія Грищенко. Наші дівчата виграли Чемпіонат у віковій категорії U-16. 

На шляху до вищої нагороди пляжниці Рівненщини здолали суперниць з Деражні, Чорноморська, Житомира, Харкова та Запоріжжя. У непростому фіналі, лише на тай-брейку дівчата здобули перемогу над парою з Деражні Іриною Чорною та Ольгою Мельник 2:1(21:18, 15:21, 15:12). 

Також відбувся фінальний етап і серед хлопців. Три пари представляли нашу область , але ні парі Омельчук / Бесараб, ні братам Онуфрейчукам, ні Дороніну / Бодакві не вдалося втрутитися в суперечку за високі місця. 

0
Спорт # Рівне # Чемпіонат України # плажний волейбол # Нова Каховка # U 16
Найцікавіші матеріали
Популярні криптобіржі в Україні: актуальний рейтинг
0
Читати далі
У Рівному чоловік вкрав телефон, замінивши на підробку
0
Читати далі
Судитимуть голову громади на Рівненщині за вимагання хабаря щодо вирішення земельного питання
0
Читати далі
Санду «Я б підтримала об'єднання» — як це сприйняли прихильники румунського громадянства
0
Читати далі
Росія намагається розірвати енергосистему України та створити «острови», - ISW
0
Читати далі
15 років тюрми отримали два агенти фсб, які займалися підпалами Укрзалізниці на Рівненщині
0
Читати далі
Судитимуть агентку рф, яка збиралася підірвати популярний готель у Рівному
0
Читати далі
Кабмін стежитиме за цінами на ліки та штрафуватиме аптеки у разі порушень
0
Читати далі
На Дубенщині дитина врятувала сімʼю під час пожежі
0
Читати далі