Рівненський ЦНАП готовий до видачі паспортів

Рівненський ЦНАП готовий до видачі паспортів
0
Рівненський ЦНАП готовий до видачі паспортів

1 липняу Рівненському центрі надання адміністративних послуг почав роботу підрозділ з видачі українських і закордонних паспортів. Нове приміщення облаштовано таким чином, аби мінімізувати час обслуговування клієнтів і створити максимально комфортні умови для подачі документів. З своєрідною інспекцією, рівненський ЦНАП, відвідав міський голова Рівного Володимир Хомко, у своєму коментарі журналістам він зокрема зазначив:

«Завершився ще один надзвичайно вдалий етап вдосконалення нашого центру надання адміністративних послуг. Ми відкрили новий відділ у якому рівняни зможуть отримати паспорт громадянина України та паспорт для виїзду за кордон. Створення цього сучасного підрозділу, враховуючи технічне забезпечення, обійшлося у 2,2 мільйона гривень. Відділ укомплектований персоналом для швидкої і якісної роботи, тут працюватимуть 15 спеціалістів. Доречі, 800 тисяч гривень на реалізацію цього проекту ми отримали від Європейського союзу. Я думаю, що за рівнем надання сервісу це безпрецедентний заклад, просто пропоную представникам ЗМІ опитати рівнян, які можуть порівняти обслуговування у Рівненському ЦНАПІ з тим, як це відбувається у інших установах. Не сумніваюсь, що оцінка мешканців міста буде відмінною. Ми дуже пишаємось робою центру надання адміністративних послуг і ще маємо деякі плани з його розширення та удосконалення».

 

Директор Рівненського ЦНАПу Юлія Шигорева, тим часом, відзначила високий рівень співпраці з усіма суміжними службами і державними установами, зокрема, з державною міграційною службою. Всі процеси з видачі паспортів повністю автоматизовані, тож у громадян які вирішать отримати паспорт у центрі надання адміністративних послуг не повинно виникати жодних проблем з тим, аби отримати необхідний їм документ максильно швидко і в комфортних умовах. 

0
# Рівне # ЦНАП # закордонний паспорт
Найцікавіші матеріали
Генштаб знайшов тисячі військових, які не брали участі в бойових діях
0
Читати далі
Іран готується до атаки на Ізраїль протягом найближчих 24-48 годин
0
Читати далі
Пташки для понтонно-мостового полку передали депутати Рівного
0
Читати далі
Для відновлення лікарень Рівненщини виділять понад 800 млн грн
0
Читати далі
США передали Україні зброю, конфісковану в Ірану
0
Читати далі
кремль посилює фейки про атаки на ЗАЕС
0
Читати далі
Мінкульт визнав пересувний цирк критично важливим для економіки
0
Читати далі
Більше шести тисяч патронів та 100 гранат виявили поліцейські на Рівненщині впродовж трьох місяців
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинули матір із сином
0
Читати далі