Рівненський "Кардинал" третій на турнірі у Львові

Рівненський
0

"Кардинал-Рівне" - бронзовий призер Lviv Open Cup-2018! У матчі за третє місце команда Станіслава Гончаренка здобула вольову перемогу над господарями майданчика - львівською "Енергією"! Рахунок зустрічі - 3:1!

"Енергія" - "Кардинал-Рівне" - 1:3 (1:0)

Після першого тайму наша команда поступалася супернику. Після відпочинку рахунок зрівняв Роман Горпинич, використавши хорошу передачу партнера під час стрімкої контратаки. Заключні сім хвилин зустрічі "Енергія" провела без голкіпера і у чисельній більшості. Цим скористався "Кардинал-Рівне". Ігор Салтанов двічі забивав у порожні ворота львів'ян, ставши найкращим бомбардиром команди на турнірі!

Нагадаємо, на Lviv Open Cup "Кардинал-Рівне" відіграв чотири матчі, в яких зазнав лише однієї поразки - від польської "Гатти Актив". Разом з тим, рівняни обіграли "Титан" і "Енергію" та зіграли внічию із "Продексімом".