Рівненський "Кардинал" змагатиметься за "Кубок Свободи"

Рівненський
0
Рівненський "Кардинал" змагатиметься за "Кубок Свободи"

МФК «Кардинал-Рівне» зіграє на передсезонному міжнародному товариському турнірі «Кубок Свободи», що відбудеться у Хмельницькому. Участь у змаганнях, які пройдуть із 16-го по 19-те серпня, окрім рівнян візьмуть ще п’ять клубів. Це господарі турніру – хмельницький «Сокіл», львівська «Енергія», івано-франківський «Ураган», «Титан-Зоря» із Покровського та «ВРЗ» із міста Гомель (Республіка Білорусь).

Учасники «Кубку Свободи» спершу зіграють між собою у підгрупах. Переможці груп у фінальному поєдинку розіграють золоті медалі. Другі команди підгруп – зіграють у втішному фіналі за «бронзу». Команди, що посядуть останні місця у своїх групах – визначать володаря підсумкової п’ятої позиції.

Шляхом жеребкування учасники «Кубку Свободи» розподілилися по групах наступним чином. Група «А»: «Кардинал-Рівне», «Ураган», «Титан-Зоря». Група «Б»: «Енергія», «ВРЗ», «Сокіл».

 

Інформаційна служба МФК "Кардинал-Рівне"

0
Спорт # Рівне # Кардинал РІвне # футбзал # Кубок Свободи
Найцікавіші матеріали
Головне покликання жінки в житті — це народити дітей: так вважає 41% українців
0
Читати далі
На Рівненщині лікар ВЛК допомагав ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
У Рівному чоловік на пошті обміняв дорогий ремінь на підробку
0
Читати далі
У Рівному стартував набір у гімназію нового покоління «StarLand»
0
Читати далі
Повідомили про підозру рівненській бухгалтерії, яка працюючи в лікарні завдала збитків на 12 млн
0
Читати далі
На Рівненщині вибухотехніки знешкодили нерозірвану частину БпЛА
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинула жінка, чоловік у важкому стані
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП загинуло подружжя
0
Читати далі
Підліток з Рівненщини працював на російські спецслужби
0
Читати далі