Рівненський суд поновив на посаді скандального архітектора

Рівненський суд поновив на посаді скандального архітектора
0
Рівненський суд поновив на посаді скандального архітектора

У Здолбунівську РДА на роботу повернеться скандальний головний архітектор Владислав Щавінський. Так постановив Рівненський окружний адміністративний суд.

Нагадаємо, мама загиблого під Іловайськом бійця Павла Петренка не могла отримати запропоновану Здолбунівською міською радою земельну ділянку, через затримки на містобудівній раді РДА. Як згодом виявилось, саме запропонована земля мала стати дорогою до ділянки близьких родичів Владислава Щавінського - головного архітектора району. Та і вцілому п. Владислав набув слави латифундиста:

Земля спотикання: у Здолбунові через ділянку загиблого бійця АТО хочуть прокласти дорогу для місцевих «мажорів»

Згодом, у Здолбунівській РДА посаду що займав Владислав Щавінський реорганізували і рівнозначної не запропонували, через невідповідність освіти. Також, головний архітектор отримав догану. Та він з цим не погодився і подав до суду. Котрий постановив поновити його на роботу :

 

У Здолбунівській РДА розуміють,що суд легко може скасовувати розпорядження голови і будуть виконувати його рішення:

Звичайно, ми змушені будемо виконати рішення суду. Бачу у всій цій історії й один позитив: ніхто не зможе сказати, що в Здолбунівському районі виконавча та судова гілки влади є залежними. Так як і в США, Президент Трамп може програти суд щодо свого Указу, так і в Здолбуніському районі суд може зобов"язати голову РДА скасувати своє розпорядження. А якщо серйозно, то в Україні дуже складно звільнити чи скоротити працівника держустанови так, щоб потім він не поновився через суд. Чи добре це, чи погано, не знаю,- коментує голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук.

Таким чином, вже за 10 днів постанова набирає законної сили і Владислав Щавінський повернеться на посаду начальника відділу містобудування та архітектури Здолбунівської РДА. Важливо, що він також отримає з бюджету заробітну плату за всі місяці вимушеного прогулу.


Головне фото- Здолбунів Сіті

0
Політика # земля # Владислав Щавінський # Щавінський
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі
На Рівненщині повідомили про підозру лікарці, через недбалість якої помер чоловік
0
Читати далі
Директор одного з рівненських коледжів із донькою допомагали ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
15 років тюрми отримав зрадник, який встановив GPS-трекер на лінії електропередач Рівненської АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі